Poprzedni artykuł: Dziecko nie chce spać? 10 sprawdzonych sposobów na dobry sen niemowlak... Następny artykuł: Słoneczna opaska ExpertoSun. Nowy gadżet, który zapobiega oparzeniom s...

Nowa moda-Buggygym! Sprawdź jak wrócić do dawnej sylwetki po ciąży

Inicjatywa Buggygym powstała z zamiłowania do aktywności! Buggygym to ćwiczenia z wózkiem, które dają możliwość wypocenia zbędnych kilogramów, tak żeby znów poczuć się dobrze w swoim ciele po porodzie.
Trening z wózkiem

Czym jest Buggygym?

Nazwa wywodzi się od słów BUGGY (ang. wózek) oraz GYM (ang. siłownia). Buggygym to ćwiczenia z wózkiem dla rodziców z małymi dziećmi, które odbywają się na świeżym powietrzu. W trakcie treningu wykonywane są ćwiczenia aerobowe, wzmacniające, kształtujące i rozciągające. Najważniejszą cechą tych treningów jest fakt, że dziecko śpi smacznie w wózku obok lub przygląda się rodzicowi z zaciekawieniem, co sprawia że problem szukania opieki nad maleństwem znika. Całe przedsięwzięcie ma zaktywizować świeżo upieczonych rodziców i stworzyć im możliwość do aktywności fizycznej, zawiązywania przyjaźni i dzielenia się doświadczeniami z innymi mamami. Dodatkowym plusem jest możliwość powrotu do formy i smukłej sylwetki po porodzie.

Trening z wózkiem

Jak powstało Buggygym?

Inicjatorką Buggygym jest Šárka Solecka, Czeszka obecnie mieszkająca w Polsce, która z wykształcenia jest lekarzem, a prywatnie aktywną mamą trójki dzieci. Po porodzie, wraz z przyjaciółkami stworzyły Buggygym, które obecnie zrzesza lekarzy, fizjoterapeutów, instruktorów fitness i pedagogów. Specjaliści wspólnie dbają o plan treningowy dla mam. Buggygym chcą w przyszłości zorganizować wypady w góry i zawody biegowe z wózkami. Inicjatywie przyświeca jeden cel- promowanie aktywnego rodzicielstwa!

Buggygym działa już w Bielsku, Katowicach, Cieszynie, Ustroniu, Wrocławiu i Opolu.

Jak podoba Wam się pomysł Buggygym?

Podejmij z nami wyzwanie 4 tygodnie do sexi pośladków oraz zobacz nasz przegląd butów do biegania. Dowiedz się też jak trenować po porodzie.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 marca 2019, 19:00

Zobacz także

Nasze propozycje