Poprzedni artykuł: Sprawdź, czy wygrałaś 1 z 15 laktatorów Philips Avent! Następny artykuł: Poznaj wyniki testu laktatorów Philips Avent z serii Natural!

Schroń się przed codziennością i podaruj sobie zjawiskowy wygląd na wiosnę!

Dziecko, , tagi: hotel SPA
Kołobrzeski Diune Hotel***** & Resort to miejsce dla wymagających, łączące w sobie prostotę międzywojennego modernizmu architektury ze stylową elegancją wnętrz nawiązującą do art déco.

W tym hotelu na wydmach każdy detal i kojąca kolorystyka pokoi z nutą dekadencji zapewniają niepowtarzalne doznania estetyczne. Szykowne apartamenty to nie wszystko – warto także skosztować dań w wytwornej Restauracji Arté oraz aromatycznej małej czarnej w kawiarni. Doskonała lokalizacja przy szerokiej, piaszczystej plaży oraz widok na morze wprowadzają w klimat kurortu. Hotel osłonięty zielenią Parku Nadmorskiego idealnie wpisuje się w marynistyczny krajobraz Kołobrzegu.

Istnieją ponadczasowe wartości takie jak piękno i zdrowie, które są niewyczerpanym źródłem radości i szczęścia, są bezcenne. Diune Wellness to luksusowa enklawa piękna i niczym niezmąconej przyjemności. Zanurz się w idealnej harmonii spokoju i relaksu prowadzącej do holistycznej równowagi ciała i duszy. Doskonałość można odnaleźć na wiele sposobów – wykwalifikowani terapeuci pomogą Ci znaleźć ten najlepszy właśnie dla Ciebie. Wykorzystując niezwykłe ceremonie i kojące zmysły aromatyczne rytuały wydobędą Twoje naturalne piękno.

Więcej informacji znajdziesz na www.diunehotel.pl

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje