Poprzedni artykuł: Mały książę Jerzy ma dość etykiety? Nie chce już nosić tej rzeczy! Następny artykuł: Marcin Mroczek po raz drugi został tatą! Zobaczcie urocze zdjęcie z ma...

Klara Lewandowska w uroczym dresiku w arbuzy. Wiemy, ile kosztuje

Stylizacja małej Klary Lewandowskiej, w której widzimy ją na zdjęciach z treningu taty stała się prawdziwym hitem. Dresik w arbuzy wcale nie był taki drogi, jak moglibyśmy się spodziewać?

Odkąd Klara Lewandowska przyszła na świat, pewne było, że jej stylizacje zaczną przykuwać uwagę. Po tym, jak kilka tygodni temu Anna Lewandowska pokazała zdjecie z córeczką i mężem z wesela ich przyjaciół, na którym dziewczynka była ubrana w sukienkę Burberry (Zobaczcie: Anna i Robert Lewandowscy zabrli córkę na wesele. Kreacja Klary powala... ceną?), mogliśmy się spodziewać, że mała będzie ubierana w kreacje znanych marek. Jednak widać, że rodzice na co dzień stawiają przede wszystkim na wygodę dziewczynki, lecz też dobrze znają obowiązujące trendy. 

Dresik w arbuzy Klary Lewandowskiej

Ostatnio Anna Lewandowska zabrała Klarę na trening Bayernu Monachium. Dziewczynka była ubrana w uroczy dresik z arbuzami. Ten motyw jest niezwykle modny w trendach dla dzieci.

⚽️ ❤️ #family #hpba #healthyteam #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Ten dwuczęściowy komplet jest projektu marki Milky Baby. Dres to absolutny hit, który kosztuje około... 100 zł! Czy waszym zdaniem jest to drogo, czy tanio? Został on ręcznie wykonany, a tkanina składa się w 95% z bawełny i 5% elastanu. 

Polecamy:  Mały książę Jerzy ma dość etykiety? Nie chce już nosić tej rzeczy!

To nie pierwszy raz, kiedy Klara Lewandowska dopingowała swojego tatę. Niedawno Ania pochwaliła się zdjęciem, na którym mała Klara zaprezentowała się w ślicznym, czerwonym body z napisem klubu, w którym gra Robert:)

Jak wam się podobają stylizacje Klary Lewandowskiej?

Polecamy:  Jak wygląda 17-letni syn Natalii Kukulskiej? Jan też zostanie muzykiem?

Foto: Instagram/Instagram

Oto polecane w KWC kosmetyki dla dzieci:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 05:54

Zobacz także

Nasze propozycje