Poprzedni artykuł: Przegląd strojów kąpielowych dla dziewczynek Następny artykuł: Childhood Unplugged niesamowita galeria dzieciństwa!

Na co iść do kina z dzieckiem? Sprawdź TOP 5 bajek 2015!

Dziecko, , tagi: dziecko, kino, bajki
Zobacz przegląd pięknych i zabawnych bajek dla dzieci, które podbijają kina w pierwszej połowie 2015 roku.
Bajka Baranek Shaun

1. "Baranek Shaun" 13.02.2015

Bohaterem przygód jest baranek Shaun, którego wszyscy dobrze znamy z cyklu krótkometrażowych bajek. W filmie tytułowa owieczka wyrusza pod nieobecność gospodarza farmy na wycieczkę do miasta. Baranka wraz z przyjaciółmi czeka cała masa zabawnych przygód.

Bajka Dom 2015

2. "Dom" 10.04.2015

Och to uroczy i pełen optymizmu kosmita. Uciekając przed przedstawicielami własnej rasy trafia na planetę Ziemię- tam zaprzyjaźnia się z upartą nastolatką o imieniu Tip. Para próbując uratować planetę przed kosmiczną inwazją zaprzyjaźnia się. 

Bajka Ups! Arka odpłynęła

3. "Ups! Arka odpłynęła" 01.05.2015

Kiedy powódź jest tuż tuż, okazuje się że nie dla wszystkich zwierząt starczy miejsca w Arce! Uroczy stwór o imieniu Fili wraz z grupką pechowców zmagają się z nadciągającą powodzią. "Ups! Arka odpłynęła" to zabawna i pełna przygód bajka.

Bajka Minionki

4. "Minionki" 26.06.2015

To kolejna część animacji o Minonkach, tym razem zostaniemy zabrani w przeszłość i dowiemy się czegoś więcej o historii małych, żółtych stworków. Bajka ma bardzo bogatą i barwną fabułę, pełna jest szalonych wydarzeń, jak choćby detronizacja Elżbiety II przez Kevina, Boba i Stuarta.

Bajka W głowie się nie mieści

5. "W głowie się nie mieści" 01.07.2015

Riley trudno jest się mierzyć z emocjami, które towarzyszom dorastaniu. Dodatkowo dziewczynkę czeka przeprowadzka do San Francisco, gdyż jej ojciec zmienił właśnie pracę. Dziewczynka próbuje się odnaleźć w nowej sytuacji, a pomagają jej w tym Odraza, Smutek, Gniew, Strach i Radość.

Co ostatnio oglądaliście z dziećmi? Jakie są Wasze ulubione bajki?

Sprawdź też 5 filmów z ostatnich miesięcy, które musisz obejrzeć oraz zobacz kiedy warto iść z dzieckiem do kina, porady z forum. Przeczytaj też: kino dla malucha.

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 17:30

Zobacz także

Nasze propozycje