Poprzedni artykuł: Na świecie pojawi się kolejne „royal baby”! Następny artykuł: Znamy płeć dziecka Małgosi Rozenek-Majdan i Radka Majdana

Ewa Farna pokazała pierwsze zdjęcie synka od czasu porodu

Dziecko, , tagi: Ewa Farna, dzieci gwiazd
Ewa Farna pokazała urocze zdjęcie z synkiem. Mały Artur to już naprawdę spory chłopiec!

Ewa Farna należy do tych gwiazd, które bardzo dbają o swoją prywatność. W przeciwieństwie do innych polskich celebrytek, na instagramowym koncie artystki nie znajdziemy wielu scen z jej rodzinnego życia, a przede wszystkim zdjęć jej półrocznego synka Artura. Jak dotąd piosenkarka pokazała swojego pierworodnego tylko raz i to tuż po porodzie. Teraz niespełna pół roku od tego wielkiego wydarzenia piosenkarka po raz kolejny pokazała światu swoje maleństwo. To już naprawdę spory chłopiec.

Ewa Farna pokazała zdjęcie z synkiem

Ewa Farna zaledwie pół roku temu została mamą, jednak pomimo wielu macierzyńskich obowiązków nadal pozostaje czynna zawodowo i koncertuje. Czas spędzany z półrocznym Arturem jest dla piosenkarki bezcenny, dlatego też kiedy może zabiera malucha na swoje koncerty. Tak też było w przypadku występu, który miał miejsce 10. grudnia. Jednak to nie fakt, że mały Artur towarzyszy swojej mamie w pracy najbardziej zelektryzował fanów artystki (przypominamy, że również Joanna Kulig pojawia się na planie zdjęciowym ze swoim synkiem), lecz to, że Farna po raz pierwszy od porodu podzieliła się na swoim Instagramie zdjęciem w towarzystwie synka.

Choć piosenkarka, podobnie jak Marina, Anna Lewandowska, czy Agnieszka Kaczorowska skrzętnie ukrywa twarz malucha, nie trzeba było długo czekać, by pod postem pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych fanów.

Mały Arturek pięknie rośnie – pisze jeden z fanów.

Ślicznie, macierzyństwo Pani służy – dodaje kolejna.

Cudowny widok – pisze inna.

Nie zabrakło też wyrazów podziwu wyrażanych z powodu godzenia macierzyństwa i opieki nad maluchem. Wiele fanek podkreślało, że nie jest to łatwe, a Ewie Farnej wychodzi to naprawdę świetnie.

Podziwiam i chylę czoło naprawdę. Teraz sama wiem jak trudno cokolwiek pogodzić z taką małą istotą – pisze jedna z fanek.

Jesteś niesamowita z tym godzeniem tego wszystkiego ze sobą – dodaje kolejna.

Jeśli nie pamiętacie, jak wyglądało pierwsze zdjęcie Ewy Farnej z małym Arturem tuż po porodzie, przypomnimy wam ten uroczy widok. Ale ten czas leci!

Musimy przyznać, że podobnie jak fani artystki, również podziwiamy jej wielozadaniowość i to, że potrafi w genialny sposób łączyć opiekę nad maleństwem z robieniem kariery w show biznesie.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 lutego 2020, 13:01

Nasze propozycje