Poprzedni artykuł: Promocja w Rossmannie 2+2 - grudzień 2019. Jakie są zasady oraz co war... Następny artykuł: Kylie Jenner skrytykowana za prezent, który dała dwuletniej córce. "To...

Ewa Mrozowska z „Googlebox” urodziła! Pokazała twarz maleństwa

Ewa Mrozowska właśnie przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Gwiazda TTV już pochwaliła się zdjęciem maleństwa. Sama słodycz!

Ewa Mrozowska zyskała popularność dzięki programowi „Googlebox. Przed telewizorem”, gdzie od kilku sezonów w towarzystwie swojej przyjaciółki Sylwii Bomby na żywo na antenie TTV komentuje wybrane programy telewizyjne z poprzedniego tygodnia, jak seriale, talent show, filmy, czy programy rozrywkowe. Mrozowska dała się poznać widzom jaka pełna energii, charyzmatyczna i roześmiana kobieta z niezwykłym poczuciem humoru, której znakiem rozpoznawczym jest wyrazisty makijaż i charakterystyczny blond tapir, który od czasu do czasu zamieniała na bokserskie warkocze

Zobacz także: Agnieszka Kotońska z „Googlebox” w takiej samej fryzurze jak Rozenek-Majdan. Fani: „jak nastolatka”

Kolejne trymestry ciąży Ewy i jej zmaganie się z nudnościami podczas pierwszej ciąży mogliśmy obserwować na antenie TTV. Jednak z powodów ryzyka wcześniejszego porodu, Mrozowska w ósmym miesiącu ciąży musiała nie tylko zrezygnować z kolejnych dni zdjęciowych dla „Googlebox”, ale trafiła do szpitala.

Nigdy tyle nie leżałam! Jak ujarzmić niepokorna duszę? Zamknąć w szpitalu. Kochane, dziękuje bardzo za liczne wiadomości i słowa wsparcia, jestem w szoku! – pisała wtedy na swoim instagramowym koncie Mrozowska. Leonek jest zdrowy, troszkę się pcha za szybko, a ja jak zwykle bagatelizowałam wszystkie objawy, bo przecież dam radę! Mam leżeć do 37tc i zapewne będę rodzić, chociaż któż to wie. Zostało tak niewiele, muszę wytrzymać, chociaż ja też byłam wcześniakiem – dodała.

Na szczęście stan zdrowia celebrytki się poprawił i Ewie udało się donosić ciążę aż do planowanego terminu.

Ewa Mrozowska z „Googlebox” urodziła!

Marzenie Ewy Mrozowskiej z „Googlebox” się spełniło! Gwiazda TTV właśnie przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Celebrytka radosną nowiną postanowiła pochwalić się za pomocą Instagrama.

Słowa są zbędne – podpisała zdjęcie maleństwa Mrozowska.

Ewa Mrozowska od początku nie ukrywała ciąży, a kiedy jej brzuszek zaczął być widoczny, z chęcią dzieliła się uroczymi zdjęciami rosnącego maleństwa na swoim instagramowym koncie. Gwiazda „Googlebox” nie ukrywała również płci i imienia malucha i wielokrotnie wspominała na antenie TTV, że jej synek będzie miał na imię Leon.

Świeżo upieczonej mamie składamy gratulacje i życzymy jej i małemu Leonowi dużo zdrowia.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 lutego 2020, 12:16

Nasze propozycje