Poprzedni artykuł: Ten kosmetyk uchroni cię przed nacięciem lub pęknięciem krocza w trakc... Następny artykuł: Córka Katarzyny Skrzyneckiej ma już 7 lat. Podobna do mamy?

Ciężarna gwiazda "Top model" zaatakowana przez internautów. Zasłużyła na taki hejt?

Finalistka poprzedniej edycji programu "Top Model" niedawno ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Niestety, nowina nie dla wszystkich okazała się radosna. Internetowe trole przypuściły atak na ciężarną modelkę...

W połowie października finalistka szóstej edycji programu "Top Model" - Ewa Niespodziana - ogłosiła, że spodziewa się dziecka. A pod koniec listopada pokazała swój zaskakująco duży ciążowy brzuszek podczas podczas imprezy TVN. Zdjęcie "ze ścianki" zostało opublikowane na Instagramie Ewy, obok innych fotek dokumentujących jej błogosławiony stan. Niestety, obok radosnych komentarzy pełnych gratulacji i komplementów, pod zdjęciem ciężarnej Niespodziany znalazło się też zaskakująco dużo krytycznych uwag i ewidentnych złośliwości.

Zobacz także: Polska top modelka została mamą! Córeczka Kasi Struss jest śliczna

Internauci atakują ciężarną modelkę

13 października Ewa Niespodziana ogłosiła, że jest w ciąży, a jej Instagram nagle ożył. Przy zdjęciach modelki zaczęło pojawiać się znacznie więcej komentarzy i treść większości z nich była bardzo pozytywna. Ciążą finalistki szóstej edycji programu "Top Model" cieszyli się zarówno jej wierni fani, jak i osoby, które przez przypadek trafiły na jej profil. Niestety, wśród komentujących nie zabrakło i takich, których dość wczesne i "publiczne" macierzyństwo modelki mocno zirytowało.

Bardzo ci kibicuję i tak dalej, ale co dopiero zdałaś prawo jazdy, studiów pewnie nie masz, matura chyba też niedawno i już dziecko... Może i to planowałeś, bo z tego co widziałam, bardzo lubisz dzieci. Chociaż, szczerze to nawet nie wiedziałam, że masz chłopaka, bo chyba nie za często się z nim udzielasz na Instagramie. Ale Top Model były jakieś 2 lata temu, no to myślę, że znasz go niedługo.

Ja tez bym tak wcześnie nie chciała mieć dziecka.

Nie za wcześnie? Ja bym się nigdy nie zdecydowała na dziecko przed 30.

Po co się tak chwalić dzieckiem, jakby to nie wiadomo co było. Bezsens.

No tak, ale to trochę smutne, ze show-biznes polega na nachalnym pokazywaniu. O Ewie było cicho, a teraz jak jest w ciąży, wielka sensacja i pokazówka, żeby być w centrum uwagi.

Ja pie****e, nie ma to jak nabijać sobie wyświetlenia zasłaniając się dzieckiem. Matka roku, która dla lików i wyświetleń zrobi ze swojej prywatnej spawy szopkę.

To chyba koniec modelingu...

Te krytyczne komentarze uruchomiły na Instagramie zażartą dyskusję. Fani Ewy stanęli w jej obronie i między niektórymi komentującymi nawiązała się prawdziwa pyskówa. Z czasem część najostrzejszych komentarzy zniknęła - prawdopodobnie usunięta przez ich autorów, a nie przez Niespodzianą. Ewie bowiem wyraźnie nic nie jest w stanie popsuć radości z ciąży - ani 20 kg, które przytyła odkąd w nią zaszła, ani złośliwości internautów.

Zawsze kochałam dzieci, myślę, że już dawno dojrzałam do tego, by móc zakładać rodzinę, mimo tak młodego wieku. Wiem, że cudowny rozdział przede mną, ale też nie planuje się ograniczać do siedzenia w domu z dzieckiem przez X lat. Realizacja siebie również idzie w parze - napisała Ewa na Instagramie.

Zobacz także: Wpadka w finale "Top Model"! Fani programu twierdzą, że... wyniki były ustawione

Spokojna reakcja Ewy Niespodzianej na interentowy hejt robi wrażenie. Nam trudno byłoby zachować taki spokój - zwłaszcza w trzecim trymestrze ;-) A wy co myślicie o komentarzach hejtujących Ewę internautów?

Nie masz w co ubrać dziecko? Sprawdź stronę SHOWROOM promocje.

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2020, 15:38

Nasze propozycje