Poprzedni artykuł: Awantura o córkę Lewandowskich. Wszystko przez twarzy Klary Następny artykuł: Internautki krytykują Kaczorowską. Ich zdaniem źle opiekuje się dzieck...

Fani krytykują Kim Kardashian za stylizację 6-letniej North: „pozwól dziecku być dzieckiem”

Kim Kardashian po raz kolejny naraziła się fanom. Tym razem jednak nie chodzi o przerabianie zdjęć, czy wyuzdane pozy, lecz „nieodpowiednią” stylizację jej 6-letniej córeczki North. Rzeczywiście przesadziła?

Kim Kardashian należy do tych gwiazd, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Obserwowana przez niemal 150 milionów fanów celebrytka, na swoim instagramowym koncie chętnie publikuje nie tylko zapowiedzi swoich zawodowych projektów, ale też fotografie z ekskluzywnych wakacji w egzotycznych miejscach, skąpe stylizacje, dwuznaczne pozy, czy też sceny z życia rodzinnego. Nikogo więc nie dziwi fakt, że na Instagramie znanej z telewizyjnego show „Z kamerą u Kardashianów” Kim, regularnie pojawiają się wizerunki jej dzieci.

Zobacz także: Kim Kardashian przesadziła z retuszem zdjęcia. Fani: "Ona nie wygląda jak człowiek!"

Ostatnio na instagramowym profilu gwiazdy pojawiło się urocze zdjęcie Kardashianki z jej 6-letnią córeczką North. I choć z pozoru fotografia wygląda bardzo niewinnie, fanom Kim nie uszła uwadze stylizacja 6-latki, która według nich została uznana za „niestosowną”. Mają rację?

Fani krytykują Kim Kardashian za niestosowną stylizację 6-letniej North

Kilka dni temu Kim Kardashian wrzuciła na swoje instagramowe konto zdjęcie z 6-letnią North West. Ubrane w kostiumy kąpielowe Kardashianki siedzą w barze na plaży i wpatrzone w siebie składają sobie przysięgę „na mały paluszek”.

W tym niewinnym zdjęciu nie byłoby nic zdrożnego gdyby nie… kolczyki 6-latki. Nie trzeba było długo czekać, by instagramowy profil celebrytki zalała fala nieprzychylnych komentarzy dotyczących niestosownej stylizacji dziewczynki.

Kto jeszcze uważa, że te olbrzymie kolczyki North są za duże jak na jej wiek? – dopytuje jeden z fanów.

Pozwól North być dzieckiem i nie wkładaj jej na uszy czegoś takiego – dodaje inna.

Sprawiasz, że twoja córka wygląda na zbyt dorosłą na swój wiek. To naprawdę smutne. Gdzie jest jej niewinność? – dopytuje kolejna.

Inni z kolei dopytują, czy tak duże kolczyki nie są za ciężkie dla dziewczynki i czy podczas zabawy nie uszkodzą jej drobnego ucha.

Zobacz także: Khloe Kardashian przekłuła uszy dwumiesięcznej córce! Skrzywdziła dziecko?

Też uważacie, że Kim Kardashian przesadziła, za wszelką cenę chcąc zrobić z małej North celebrytkę? Dziewczynka rzeczywiście jest za mała na tego typu błyskotki?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 20:52

Nasze propozycje