Poprzedni artykuł: Bardziej boli urodzenie chłopca czy dziewczynki? Wbrew pozorom jest ró... Następny artykuł: Te gwiazdy zostaną mamami w 2019 roku! Która urodzi pierwsza?

Te gwiazdy zostały matkami w 2018 roku. To dopiero baby boom!

Ach co to był za rok! Mamy wrażenie, że co chwilę jakaś sława zostawała mamą. Sprawdźcie, kto urodził w 2018 roku.

Która gwiazda została mamą w 2018 roku? Było ich naprawdę sporo. Ośmielimy się stwierdzić, że był to prawdziwy "baby boom". Od początku roku wszyscy niecierpliwie czekali na narodziny trzeciego Royal Baby, ale zaskoczyły nas też nasze polskie gwiazdy. Na przykład Marina bardzo długo ukrywała, że i ona spodziewa się dziecka. Jej ciąża wyszła na jaw dopiero po opublikowaniu zdjęć przez paparazzi. 

Późne ciąże gwiazd

Z kolei ciąża Kingi Korty wzbudzała wiele kontrowersji ze względu na dość dojrzały wiek "żony Hollywood". Na dość późne zostanie mamą zdecydowała się Eva Longoria, która także urodziła w tym roku swoje pierwsze dziecko. 

W naszej galerii znajdziecie jeszcze inne gwiazdy, głównie polskie, które w tym roku zostały matkami po raz pierwszy, jak i te, które urodziły już kolejnych potomków. Jaki miesiąc obfitował w największą liczbę urodzeń? Sprawdźcie:)

Polecamy:  Nikt nie ma tak długich rzęs, jak ta 4-latka. Internauci nie wierzą w autentyczność jej zdjęć!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 05:44

Zobacz także

Nasze propozycje