Poprzedni artykuł: Internautka atakuje Lewandowską 'Pani gwiazdorzy'. Reakcja Ani bezbłęd... Następny artykuł: Olga Kalicka jest w ciąży! Kiedy urodzi?

Córka Victorii Beckham ma 7 lat, a już chodzi w obcasach! W mediach zawrzało...

Dziecko, , tagi: Victoria Beckham, buty dla dzieci
Czyżby Harper Beckham już trenowała do bycia modelką? W tak młodym wieku nie powinna nosić jeszcze szpilek.

Harper Beckham to mała fashionistka. Mając zaledwie 7 lat już teraz nosi najmodniejszą fryzurę, jest gustownie ubrana, ma stylowo pomalowane paznokcie i nosi buciki na obcasie. To ostatnie wywołało spore zamieszanie. Wiemy, że Victoria Beckham świetnie radzi sobie na szpilkach w każdych warunkach, nawet na bieżni, ale czy nie pozwala córce na zbyt wiele?

Harper Beckham nosi obcasy

Nieustannie modne sandałki na szpilce trafiły również do małej Harper, która jak każda kilkulatka na pewno ucieszyła się na ich widok. Ale o ile drastyczne ścięcie włosów na boba nie jest w żaden sposób kontrowersyjne (chociaż niektórzy uważają, że Victoria robi z córki swojego sobowtóra), o tyle pozwalanie siedmioletniej dziewczynce na noszenie wcale nie tak niskich obcasów, owszem.

Zdjęcie: Instagram.com/victoriabeckham

Czerwonym kółkiem zaznaczyłyśmy miejsce, w którym wysokość obcasa Harper jest brdzo dobrze widoczna. Obok buta natomiast znajduje się prosta linia, która zaznacza miejsce początku i końca obcasa. Sandałki wcale nie są na tak zwanej kaczuszce, ale na smukłej szpilce. Naszym zdaniem mają około 6-7 centrymetrów wysokości. To niestety nie jest zbyt dobre dla dziewczynki, której kręgosłup jeszcze się kształtuje. Noszenie szpilek może spowodować u Harper nawet wady postawy i nieprawidłowy rozwój stóp. W komentarzach już możemy przeczytać, że to bardzo nieodpowiedzialne zachowanie rodziców.

Naszym zdaniem siedmioletniej dziewczynce można kupić naprawdę ładne buty, które będą pasowały do eleganckiej sukienki i wcale nie muszą być na kaczuszce, a tym bardziej szpilce. Wystarczy trochę poszukać...

Zdjęcie główne: Instagram.com/victoriabeckham

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 11:22

Zobacz także

Nasze propozycje