Poprzedni artykuł: Jak będzie miało na imię dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego? Następny artykuł: Kate Middleton znów jest w ciąży? Księżna zdradziła, co myśli o kolejn...

Nie uwierzycie, co przydarzyło się gwieździe zaraz po narodzinach jej dziecka!

Dziecko, , tagi: poród
Hilary Duff opublikowała filmik nakręcony zaraz po narodzinach jej córeczki. Nie uwierzycie, co zrobił noworodek! Ten widok wyciska łzy...

Hilary Duff czekała aż pięć miesięcy, żeby opublikować ten bardzo osobisty filmik. Na wideo widać aktorkę i piosenkarkę chwilę po narodzinach jej drugiego dziecka. Wyczerpana Duff siedzi w małym basenie ustawionym w jej sypialni w otoczeniu najbliższych - partnera, siostry i mamy - oraz położnej, douli (osoba towarzysząca przy porodzie, wspierająca fizycznie rodzącą) i fotografki dochodzi do siebie po porodzie. I w pewnym momencie dzieje się coś niesamowitego! Jej maleńka córeczka wyciąga rączki i... obejmuje swoją oszołomioną mamę.

Nowo narodzona córeczka objęła matkę

Duff dlatego tak długo zwlekała z opublikowaniem filmiku nakręconego tuż po porodzie, bo czuła, że widać na nim bardzo intymną chwilę. Ostatecznie jednak zdecydowała podzielić się ze swoimi fanami swoim niezwykłym doświadczeniem.

To było absolutnie piękne i bardzo satysfakcjonujące (i szokujące), że po tym, jak urodziłam moją małą dziewczynkę, przytuliłyśmy się. Lubię myśleć, że w ten sposób ona mówiła: "Dobra robota, mamo. Zrobiłyśmy to razem!" - napisała Hilary Duff przy wzruszającym wideo.

Zobacz także: Te gwiazdy zostaną mamami w 2019 roku! Która urodzi pierwsza?

Na nas opublikowany przez gwiazdę filmik zrobił niesamowite wrażenie. I nie możemy sobie wyobrazić lepszej reklamy macierzyństwa! ;-)

A was wideo Hilary Duff wzruszyło?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 maja 2019, 20:33

Zobacz także

Nasze propozycje