Poprzedni artykuł: Gwiazda "Hell's Kitchen" opisała traumatyczny poród: "Płakałam. Badan... Następny artykuł: Kobiety zaczęły umieszczać na Instagramie zdjęcia... z laktatorem przy...

Izabela Janachowska zdradziła, jak nazwie swoje dziecko. Dziwacznie?

Izabela Janachowska niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Myślicie, że postawi na tradycyjne polskie imię dla swojego dziecka?

Izabela Janachowska i jej mąż Krzysztof niebawem doczekają się swojego pierwszego wspólnego dziecka. Przypominamy, że mąż gwiazdy ma już syna z poprzedniego małżeństwa. Radosną nowiną o nowym członku rodziny Izabela podzieliła się w swoich mediach społecznościowych.

Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie, że sami możemy podzielić się z Wami radością która nas przepełnia już od kilku miesięcy Wiosna tego roku, dokładnie w 7 rocznice naszej miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nas maleństwo! Szalejemy z ekscytacji i nie możemy się tych nowych wyzwań i ogromu miłości doczekać! Trzymajcie kciuki za naszą 3 - napisała Izabela Janachowska.

Dziecko Izabeli Janachowskiej - płeć i imię

Gwiazda TVN Style i TLC ma bardzo dobry kontakt ze swoimi fanami, szczególnie z pannami młodymi, którym doradza w sprawie ślubów. Tym razem spotkała się z fankami na YouTubie, gdzie zorganizowała panel dyskusyjny na żywo, podczas którego zdradziła im co nie co na temat swojej ciąży. Janachowska przynała, że zna już płeć dziecka, ale nie chce jej zdradzać (przynajmniej na razie).

Nie mogę wam jeszcze tego zdradzić. Sami wiemy od jakiegoś czasu, ale chcemy sami się tym pocieszyć. Jeśli przyjdzie czas, żeby się tym podzielić, to powiemy albo pokażemy wam jakiej płci jest nasze dziecko. To ekscytujące - wyznała Izabela Janachowska.

Pomimo braku informacji co do płci, telewizyjna wedding expert zdradziła jednak, że już ma wybrane imiona.

Dla dziewczynki: Izabela, Karmen, Waleria, Elżbieta, Aurelia. Dla chłopca: Filip, Olivier, Aleksander, jakieś takie. Podjęcie ostatecznej decyzji może być trochę trudne. Nie bardzo gustuję w imionach starodawnych. Brajanów ostatnio jest bardzo dużo, więc nie wiem - powiedziała.

Jak wam się podoba jej wybór? Myślicie, że na świat rzeczywiście przyjdzie Izabela Jr. albo Karmen?

Musimy przyznać, że Izabela Janachowska w ciąży wygląda kwitnąco. Wczoraj pojawiła się na ramówce TVN. Wszyscy dopatrywali się widocznego brzuszka, ale gwiazda na tę okoliczność wybrała szeroką sukienkę od Laurelle w pastelowym kolorze. 

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 18:57

Zobacz także

Nasze propozycje