Poprzedni artykuł: Pielęgnacja noworodka – poznaj kilka prostych zasad, które ułatwią ci... Następny artykuł: Nie uwierzycie, co przydarzyło się gwieździe zaraz po narodzinach jej...

Jak będzie miało na imię dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Najpierw Meghan niechcący zdradziła płeć, a teraz padły pierwsze propozycje imienia dla jej jeszcze nienarodzonego dziecka.

Co prawda do sieci wyciekły zdjęcia z baby shower księżnej Sussex i sama powiedziała, że "rośnie w niej mała feministka", nadal nie mamy pewności, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka. Mimo to bukmacherzy już od jakiegoś czasu obstawiają, jakie imię otrzyma pierwsze dziecko Meghan i Harry'ego.

Jak będzie miało na imię dziecko Meghan i Harry'ego?

Poród zbliża się wielkimi krokami, a znakiem tego jest decyzja o tym, że Meghan Markle ma się już nie pokazywać publicznie. Końcówka ostatniego trymestru oznacza, że księżna może urodzić tak naprawdę lada dzień. Między innymi dlatego właśnie bukmacherzy ogłosili dwóch faworytów w kwestii imion dla malucha. Chyba nikogo nie zaskoczy ich najmocniejszy typ...

Jeśli Meghan rzeczywiście urodzi dziewczynkę, najbardziej prawdopodobnym wyborem jest Diana na cześć matki księcia Harry'ego. Jak mówią bukmacherzy z William Hill (brytyjskiego przedsiębiorstwa bukmacherskiego) kolejnymi propozycjami są klasyczne królewskie imiona - Alicja oraz Wiktoria. Pewnym typem imienia dla chłopca jest Artur. Zakłady bukmacherskie przewidują, że w dalszej kolejnością mogą to być również James oraz Edward.

To jakie imię na pewno otrzyma maluch dowiemy się dopiero z oficjalnego komunikatu Pałacu Buckingham. Kopia królewskiego oświadczenia zazwyczaj jest umieszczana na Twitterze oraz Instagramie.

Zdjęcie główne: Instagram.com/kensingtonroyal

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 czerwca 2019, 08:44

Nasze propozycje