Poprzedni artykuł: Dzieci hollywoodzkiej pary wyśmiane za otyłość... i tanie ubrania. Ojc... Następny artykuł: Gwiazda "Hell's Kitchen" opisała traumatyczny poród: "Płakałam. Badan...

Izabela Janachowska jest w ciąży! Widać już brzuszek?

Co za wspaniała nowina! Izabela Janachowska i Krzysztof Janachowski niebawem powitają na świecie swoje pierwsze dziecko.

Para nie posiada się z radości! :) We wszystkich social mediach Izabeli Janachowskiej pojawiła się radosna informacja o tym, że ona i Krzysztof Janachowski niedługo zostaną rodzicami. Prezenterka pokazała też urocze zdjęcie z sesji ciążowej - ona i jej mąż trzymają się za ręce, a w drugiej mają balony, układające się w napis "Baby". Okazuje się, że z ogłoszeniem radosnej nowiny czekali dość długo... Kiedy urodzi się ich pierwsze dziecko?

Izabela Janachowska jest w ciąży

Gwiazda TVN Style i TLC Polska bardzo dobrze ukrywała do tej pory pierwsze krągłości, bo nikt nawet nie snuł żadnych domysłów na temat ciąży. Co więcej - w wielu wywiadach Janachowska jeszcze do niedawna podkreślała, że zwlekają ze staraniami o dziecko. A tu proszę, taka niespodzianka! :) Wygląda na to, że gwiazda może być już w piątym miesiącu ciąży!

W opisie do zdjęcia na Instagramie przyszła mama napisała, że "wiosną tego roku, dokładnie w 7. rocznicę ich miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nich maleństwo".

Dla wszystkich, którzy uwielbiają oglądać Izabelę Janachowską w roli prowadzącej programów "W czym do ślubu?" i "Panny Młode Ponad Miarę", mamy dobrą wiadomość. Na stronie weddingdream.com pojawił się oficjalny komunikat szczęśliwej przyszłej mamy. Uspokoiła fanów i napisała, że nie zostawi ich bez pomocy w przygotowaniach do ich ślubu. Janachowska zapowiedziała, że w planach ma kilka niespodzianek, o których już niedługo będzie mogła powiedzieć coś więcej.

Kochani, cieszę się, że tę radosną nowinę możemy przekazać Wam sami. Już niedługo będzie z nami nasze małe, wielkie szczęście. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, co wydarzy się już za kilka miesięcy i nie możemy się tych nowych wyzwań i ogromu miłości doczekać! - napisała Izabela Janachowska.

Wiele osób martwi spora różnica wieku między Izabelą Janachowską a Krzysztofem Janachowskim. Ona ma 32 lata, a on 59 lat. Widać jednak, że są razem bardzo szczęśliwi i zakochani w sobie do szaleństwa. Przyszłym rodzicom życzymy dużo spokoju w tym wyjątkowym dla nich czasie :).

Zdjęcie główne: Instagram.com/izabelajanachowska

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 18:07

Zobacz także

Nasze propozycje