Poprzedni artykuł: Znamy płeć dziecka Agnieszki Kaczorowskiej! Tajemnicę wyjawił dumny ta... Następny artykuł: Ten niebezpieczny trend z Instagrama może doprowadzić do tragedii. Dot...

Izabela Janachowska urodzi... chłopca! Ogłosiła to w nietypowy sposób

Pierwsze dziecko Izabeli Janachowskiej przyjdzie na świat już niebawem. Nakręciła specjalne wideo i w nim opowiedziała czy urodzi chłopca, czy dziewczynkę.

W styczniu Janachowska podzieliła się z fanami radosną nowiną. Gwiazda TVN Style i TLC Polska bardzo dobrze ukrywała pierwsze krągłości. Co więcej - w wielu wywiadach jeszcze do niedawna podkreślała, że zwlekają z mężem ze staraniami o dziecko. A tu się nagle okazało, że gwiazda może być już w piątym miesiącu ciąży!

Izabela Janachowska postanowiła dłużej nie trzymać fanów w niepewności i wyjawić, jakiej płci będzie jej pierwsze dziecko. Postanowiła nawet nagrać specjalne wideo, którego zapowiedź pojawiła się na jej Instagramie. To jak - chłopiec czy dziewczynka? :)

Izabela Janachowska zdradza płeć dziecka

Izabela Janachowska na ślubach zna się jak mało kto. Zaprojektowała nawet kolekcję pięknych sukien, ale jej wiedza na temat organizacji przyjęć przydaje się szczególnie wtedy, gdy pomaga innym parom spełnić ich marzenia o ślubie idealnym. Prowadzi programy "I nie opuszczę cię aż do ślubu" oraz "Panny młode ponad miarę" i to właśnie tam doradza przyszłym małżonkom. W końcu jednak zdecydowała się zwolnić tempo i zaszła w upragnioną ciążę.

Niektórzy zarzucali jej symulowanie ciąży, ale im bliżej terminu porodu, tym trudniej też ukrywać rosnący brzuszek. Na szczęście prezenterka nie przejęła się krytycznymi komentarzami. Już wkrótce zostanie po raz pierwszy mamą, bo maleństwo ma przyjść na świat wiosną. I mimo że już jakiś czas temu przyznała, że zna płeć dziecka, nie powiedziała publicznie, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka. Aż do teraz!

Gwiazda TVN i TVN Style razem z mężem, Krzysztofem Jabłońskim, nagrali krótki filmik, w którym kolor konfetti wylatującego z przebitego balona miał odkryć prawdę. Ciekawość fanów wreszcie została zaspokojona - Izabela Janachowska urodzi chłopca! Wcześniej wyjawiła, również że mają nawet wybrane imię. 

Dla chłopca: Filip, Olivier, Aleksander, jakieś takie. Podjęcie ostatecznej decyzji może być trochę trudne. Nie bardzo gustuję w imionach starodawnych. Brajanów ostatnio jest bardzo dużo, więc nie wiem - powiedziała Janachowska.

Wiele osób komentuje sporą różnicę wieku między Izabelą Janachowską a Krzysztofem Janachowskim. Ona ma 32 lata, a on 59 lat. Widać jednak, że są razem bardzo szczęśliwi i zakochani w sobie do szaleństwa. Przyszłym rodzicom życzymy dużo spokoju w tym wyjątkowym dla nich czasie i oczywiście szczęśliwego rozwiązania :).

Zdjęcie główne: Instagram.com/izabelajanachowska

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

12 lipca 2020, 14:55

Nasze propozycje