Poprzedni artykuł: Wiemy, jak Joanna Krupa nazwie swoje dziecko! Następny artykuł: 2-letnia Klara Lewandowska pływa samodzielnie w… morzu! To nagranie ro...

Jagoda Judzińska z „Top Model” jest w ciąży! Widać już brzuszek?

Dziecko, , tagi: gwiazdy w ciąży, Top Model
Jagoda Judzińska, uczestniczka piątej edycji „Top Model” spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Chora na bielactwo modelka przyznała, że ciąża budzi w niej nie tylko radość...

Jagoda Judzińska zostanie mamą! 29-letnia modelka była zdecydowanie jedną z najbarwniejszych postaci piątej edycji „Top Model”, w której dała się poznać jako zadziorna i kłótliwa dziewczyna o bardzo silnej osobowości. Jednak udział w prowadzonym przez Joannę Krupę tvn-owym show nie był pierwszą przygodą Jagody z telewizją. Wcześniej dziewczyna wystąpiła w „Kuchennych Rewolucjach” - była kelnerką w jednej z restauracji - a Magda Gessler miała nie lada wyzwanie, by porozumieć się z pyskatą dziewczyną. Czy ciąża sprawiła, że Jagoda nabrała nieco pokory?

Jagoda Judzińska z „Top Model” jest w ciąży

Gwiazda programu „Top Model” dodała na swoim instagramowym koncie zdjęcie w kostiumie kąpielowym i opisała, jakie emocje kłębią się w jej głowie, odkąd wie, że niedługo pojawi się nowy członek rodziny.

Wkrótce zostanę Mamą! Mieszanka emocji, od radości do przerażenia. Zadaje sobie pytania: jaką będę mamą? Czy sobie poradzę? Jak będzie wyglądało te resztę miesięcy oczekiwania? – pisze na Instagramie Jagoda Judzińska. Jedno jest pewne: to 9 miesięcy, które na zawsze zmieni Moje życie! Nie tylko dlatego, że ich zwieńczeniem będą narodziny mojego Maleństwa. To jedyny taki czas, w którym każda kobieta czuje się wyjątkowo..... – dodaje.

Dlaczego Jagoda pisze o przerażeniu? Skąd te obawy u młodej mamy? Wiadomo, że Jagoda Judzińska choruje na bielactwo, które dość często może być dziedziczone w sposób autosomalnie recesywny. Oznacza to, że aby cecha ujawniła się u malucha, wystarczy, by dziecko odziedziczyło nieprawidłowy gen od rodziców. Jednakże, jak wielokrotnie podkreślała gwiazda TVN, choroba wcale nie uprzykrza jej życia, a wręcz sprawia, że czuje się wyjątkowo. Co zatem może budzić w niej przerażenie?

Przeczytaj także: Wiemy, jak Joanna Krupa nazwie swoje dziecko!  

Nie da się ukryć, że ciąża to wyjątkowy czas, w którym nasze hormony szaleją. Raz czujemy radość, raz smutek, innym razem przerażenie. Wiekszości mam przez całą ciążę towarzyszy strach, czy dziecko jest zdrowe. Inne paraliżuje wizja porodu - a raczej bólu, który się z nim wiąże. Na szczęście modelka może liczyć na wsparcie swoich fanów, którzy nie tylko gratulują jej ciąży, ale też pocieszają i podnoszą na duchu.

Będziesz cudowną mamą, jestem tego pewna- pisze jedna z użytkowniczek Instagrama.

Dla swojego Maleństwa będziesz najlepszą Mamą. Powodzenia na tej wyjątkowej drodze – wtóruje inna.

Gratulacje. Zdrówka dla przyszłej mamy i maleństwa – dodaje kolejna.

My również przyłączamy się do gratulacji i życzymy dużo zdrowia i spokoju przyszłej mamie.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 22:47

Nasze propozycje