Poprzedni artykuł: Sylwia Grzeszczak jest w drugiej ciąży! Chłopiec czy dziewczynka? Następny artykuł: Jagoda Judzińska z „Top Model” jest w ciąży! Widać już brzuszek?

Wiemy, jak Joanna Krupa nazwie swoje dziecko!

Joanna Krupa zdradziła, jakie imiona wybrała dla swojego dziecka. Córeczka czy synek?

Joanna Krupa już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Jak udało się ustalić magazynowi „Flesz”, prowadząca „Top Model” i jej ukochany mąż Douglas Nunes długo zastanawiali się nad wyborem idealnego imienia dla swojej pierworodnej pociechy. Po wielu rozmowach para ustaliła, że nie będzie ograniczać się jedynie do innego imienia, ale pójdzie w ślady innych zagranicznych celebrytów i nada dziecku dwa oryginalne imiona.

Przeczytaj także: Sylwia Grzeszczak jest w drugiej ciąży! Chłopiec czy dziewczynka?

Jak Joanna Krupa nazwie swoje dziecko?

Synek czy córeczka? Takie pytanie zadają sobie media na całym świecie i wszyscy fani Joanny Krupy, jednak gwiazda konsekwentnie podkreśla, że płeć jej pierwszego dziecka ma być dla wszystkich niespodzianką. Jest to tajemnica nawet dla niej i jej ukochanego. W najnowszym „Fleszu” dowiadujemy się jednak, jakie imiona modelka wybrała dla swojej pociechy w zależności od płci malucha.

Joasia i Douglas długo się zastanawiali nad imieniem. Wreszcie zdecydowali, że jeśli będzie to chłopak, nazwą go James Dean, a jeżeli dziewczynka, to Amelie-Rose lub Sophia-Grace - mówi w rozmowie z „Fleszem” znajomy gwiazdy „Top Model”.

Jak ustalił magazyn „Flesz”, również baby shower będzie wyprawione w iście hollywoodzkim stylu. Na imprezie, która będzie zorganizowana w Los Angeles nie zabraknie wielu polskich i zagranicznych celebrytów zaprzyjaźnionych z modelką.

Joanna Krupa promienieje w ciąży

Nie od dziś wiadomo, że Joanna Krupa od dawna marzyła o zajściu w ciążę, jednak przez długi czas nie wiedziała, czy to odpowiedni moment. Modelka postanowiła nawet zamrozić swoje jajeczka, a kiedy była już gotowa na założenie rodziny jej wieloletni związek z amerykańskim przedsiębiorcą Romainem Zago się rozpadł i para bardzo szybko podjęła decyzję o rozwodzie. Niedługo po tym gwiazda „Top Model” poznała 12 lat starszego Douglasa Nunesa, z którym powiedziała sakramentalne „tak” na początku lipca 2018 i który spełnił jej marzenie o zostaniu mamą.

Przeczytaj także: Izabela Janachowska zdradziła, jak nazwała swojego synka

O swoim błogosławionym stanie modelka poinformowała fanów podczas wywiadu z „Dzień dobry TVN”, a od czasu ogłoszenia radosnej nowiny regularnie publikuje na swoim instagramowym koncie zdjęcia z rosnącym brzuszkiem. Nie da się ukryć, że ciąża naprawdę służy modelce, która pomimo siedmiomiesięcznej ciąży regularnie bierze udział podczas nagrywania kolejnych odcinków najnowszej edycji „Top Model”.

"Ciąża Ci służy kochana"

"Najpiękniejsza przyszła mama"

"Pięknie wyglądasz w ciąży" – komentują zdjęcia modelki użytkownicy Instagrama.

Jak podobają wam się imiona wybrane przez Joannę Krupę? Musimy przyznać, że naprawdę bardzo oryginalne.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 22:47

Nasze propozycje