Poprzedni artykuł: Mateusz Damięcki zostanie ojcem! Następny artykuł: Katarzyna Zielińska po raz drugi została mamą! Znamy płeć dziecka

Suri Cruise już tak nie wygląda! Bardzo wyrosła i coraz bardziej przypomina sławnego ojca

Córka Katie Holmes i Toma Cruise'a jest już nastolatką. Najnowsze zdjęcia zaskoczyły fanów - jak ona się zmieniła!

Pamiętacie Suri Cruise? Córka Katie Holmes i Toma Cruise'ama już 11 lat! Po rozwodzie jej rodziców w 2012 roku dziewczynka rzadko pojawiała się publicznie - gdy kilka dni temu Katie pokazała się z córką na świątecznej imprezie, fani nie kryli zaskoczenia. Jak teraz wygląda Suri?

Jak dziś wygląda Suri Cruise?

Mała, rozpieszczona dziewczynka w drogich ubraniach od projektantów - taki obraz Suri przez lata gościł w światowych mediach. Niejednokrotnie pisano o jej trudnym charakterze, który miał mieć związek ze specyficznym wychowaniem w duchu scjentologii, której gorliwym wyznawcą jest Tom Cruise. Po rozstaniu aktora z Katie Holmes, Suri miała niemal całkowicie stracić kontakt z ojcem. Mówiło się, że Katie chce chronić córkę przed sektą i zapewnić jej normalne, szczęśliwe życie - w miarę możliwości z dala od mediów.

Wygląda na to, że zmiany wyszły dziewczynce na dobre - Suri ma dziś 11 lat, przestała chodzić w butach na obcasach i urządzać publiczne awantury. Częściej się uśmiecha i wieść niesie, że dobrze się uczy, a jej zachowanie uległo znacznej poprawie. Kilka dni temu znów zwróciła na siebie uwagę, ale tym razem za sprawą zmian, jakie zaszły w jej wyglądzie. Dziewczynka z roku na rok coraz bardziej przypomina... sławnego ojca.

Czy wy też dostrzegacie podobieństwo? Przyznajemy, że już teraz jesteśmy bardzo ciekawe, jak Suri będzie wyglądała jako młoda kobieta - właśnie weszła w okres największych przemian. Mamy nadzieję, że niezależnie od tego, czyje geny okażą się "dominujące", nie przestanie się tak radośnie uśmiechać :)

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak zmieniała się Suri Cruise!

Zobacz też: "Prawdziwe" twarze gwiazd są pełne... niedoskonałości. Tych zdjęć długo nie zapomnicie!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 06:49

Zobacz także

Nasze propozycje