Poprzedni artykuł: Gwiazdy pokazały nam swoje świąteczne zdjęcia z dzieciństwa. Które z n... Następny artykuł: Czy tak spuchnięte kostki to norma? Załamana ciężarna gwiazda prosi o...

Ania Lewandowska wreszcie pokazała twarz Klary. Po to, by wypromować swój nowy projekt...

Dziecko,
,
, tagi: Anna Lewandowska, dzieci gwiazd, Klara Lewandowska
Anna Lewandowska od urodzenia córki pilnie chroni jej wizerunek. Teraz jednak postanowiła zrobić wyjątek. Trenerka pokazała, jak Klara wyglądała jako niemowlę.

Choć na Instagramie Ani Lewandowskiej oraz Roberta Lewandowskiego często możemy zobaczyć zdjęcia ich córeczki, to jednak dziewczynka zawsze jest pokazana tak, że nie widać jej twarzy, a w najlepszym wypadku ujęty zostaje tylko jej profil. Tym razem jednak Anna Lewandowska postanowiła zrobić wyjątek i opublikowała zdjęcie, na którym widać twarz dziewczynki.

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie Klary

Trenerka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym wspomina chwile po narodzeniu jej córeczki. Przypominamy, że Klara urodziła się 4 maja 2017 r. 

Na zdjęciu malutka Klara ♥️ przypomina jak ten czas szybko leci... A już ma ponad 1,5 roku♥️ - czytamy w opisie zdjęcia.

Nie jest to jednak zdjęcie dziewczynki wykonane aparatem, a jedynie rysunek na podstawie fotografii. Jak się okazuje, jest to prawdopodobnie kolejny element jej nowego biznesu. 

Trenerka od jakiegoś czasu rozkręca swój nowy projekt "Baby by Ann". W jego ramach tworzy gadżety dla dzieci, ubrania, jak również prowadzi bloga, na którym możemy przeczytać m.in. wywiady ze znanymi rodzicami. Teraz wprowadza kolejną nowość - plakaty z wizerunkami dzieci, które rodzice będą mogli zamówić. Aby wypromować ten projekt, opublikowała plakat z Klarą. Trenerka zapewnia, że jest to doskonała pamiątka dla każdego rodzica. 

Polecamy:  Dorota Gardias w ogniu krytyki. Pogodynka zabrała pięcioletnią córkę do kosmetyczki

Kochane Mamy!!! Przed Wami kolejna nowość na @babybyann. To wyjątkowy projekt, który w symboliczny i ponadczasowy sposób pomoże Ci uwiecznić tak ważny moment jak przyjście na świat Twojego małego skarba.
Plakaty z maleństwem są wyjątkową pamiątką na lata✨

Zdecydujecie się na zakup takiego plakatu? Naszym zdaniem może to być doskonały prezent dla każdego rodzica. Myślicie, że Lewandowscy kiedyś w końcu pokażą, jak na zdjęciu naprawdę wygląda Klara, czy nadal będą podsycać ciekawość swoich fanów? 

Źródło zdjęcia:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 kwietnia 2019, 10:06

Zobacz także

Nasze propozycje