Poprzedni artykuł: Katarzyna Zielińska po raz drugi została mamą! Znamy płeć dziecka Następny artykuł: To najmłodsza 'blogerka modowa' świata! Nie uwierzycie, ile ma lat i i...

Kontrowersyjny raper pokazał córkę - spore zaskoczenie!

Dziecko,
,
, tagi: viral, dzieci gwiazd, Popek
Choć na to nie wygląda, Popek ma naprawdę uroczą córkę - jest podobna do ojca?

Popek pochwalił się zdjęciem córki! Raper, który uchodzi za jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show biznesie, jest ojcem kilkuletniej Julki - jest do niego podobna?

Jak wygląda córka Popka?

Lider Gangu Albanii i zawodnik MMA jest znany ze specyficznej twórczości i licznych modyfikacji ciała - wytatuowane gałki oczne i celowo wycięte na ciele blizny sprawiają, że jego wizerunek uchodzi za, delikatnie mówiąc, dość niestandardowy. Popek ma też za sobą burzliwą przeszłość, w trakcie której niejednokrotnie wchodził w konflikty z prawem. Okazuje się jednak, że raper ma też inne oblicze - jest dumnym ojcem kilkuletniej Julki, którą ostatnio pochwalił się na swoim Instagramie.

Powyższe zdjęcie wprawdzie trudno nazwać "zwyczajnym" - pomalowana czerwoną farbą (?) dziewczynka wygląda dość oryginalnie, widać jednak, że ta dwójka świetnie się razem bawi. Czyżby Popek nie był wcale tak groźny, na jakiego wygląda? ;)

To nie pierwszy raz, gdy raper pozuje w mediach społecznościowych z córką - rok temu chwalił się zdjęciami ze wspólnych wakacji z Julką:

Jak wam się podoba córeczka Popka? Podobna do ojca?

Zobacz też: Ma trzynaście lat i setki tysięcy fanów - jak wygląda najpiękniejszy chłopiec na świecie?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 17:28

Zobacz także

Nasze propozycje