Poprzedni artykuł: Agnieszka Kaczorowska wybrała się z córką na spacer. Naraża zdrowie dz... Następny artykuł: Natalia Siwiec na wakacjach: "Czas na zrobienie brata"

Uczestniczka "Top Model" zdradza, jak wygląda poród w czasie epidemii koronawirusa

Dziecko, , tagi: poród, koronawirus
Natalia Gulkowska, uczestniczka 5. edycji Top Model, właśnie urodziła drugie dziecko! Przy okazji pokazała jak wygląda poród, gdy wokół trwa pandemia.

Natalię Gulkowską poznaliśmy bliżej w 2015 roku, kiedy to wzięła udział w programie "Top Model" i dostała się do domu modelek. Jej motywacją do wzięcia udziału była chęć wyjścia z cienia brata, Stasia Gulkowskiego, który to miał wtedy swoje pięć minut w modelingu. Niestety, w trakcie programu zrezygnowała ona z dalszych starań o kontrakt z agencją modelek i swoje miejsce oddała Magdzie Stępień. Udało jej się później wystąpić w kilku sesjach zdjęciowych. Wtedy też była już mamą małego Franka. Teraz na świat przyszedł jej drugi syn.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska wybrała się na spacer z córką. Naraża zdrowie dziecka?

Uczestniczka "Top Model" urodziła w trakcie pandemii koronawirusa

Natalia Gulkowska urodziła wczoraj zdrowego chłopca, któremu wraz z mężem dali na imię Leon. Niestety taty dziecka, ani nikogo z rodziny nie było przy modelce w dniu porodu. Szpital, w którym rodziła Natalia, został zamknięty dla odwiedzających z powodu epidemii koronawirusa.

Mimo to młoda mama nie straciła pogody ducha i napisała na swoim Instagramie, że to drugi najszczęśliwszy dzień w jej życiu. Pokazała zdjęcie maleństwa, które zamiast kogoś bliskiego, zrobiła położna. 

Gulkowska przyznała, że było jej ciężko, ale mimo to dała radę. Zapewniła też przyszłe mamy, aby nie obawiały się porodu podczas epidemii koronawirusa. W szpitalach przestrzegane są wszelkie normy bezpieczeństwa, nie ma także dowodów na to, że mama może zarazić koronawirusem dziecko, na przykład przez pokarm. Z drugiej strony, jeśli do tego dojdzie, niemal sto procent dzieci przechodzi chorobę bezobjawowo. 

Dla wszystkich mam, które obawiają się tego dnia: jest ciężko, ale dajemy radę. I wy też dacie! - napisała pocieszająco Natalia. 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 kwietnia 2020, 22:17

Nasze propozycje