Poprzedni artykuł: Pokoik dziecka Małgorzaty Rozenek-Majdan jest gotowy. Cena mebelków ro... Następny artykuł: Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała twarz synka! Jak wy...

Jakub Rzeźniczak pokazał zdjęcie z córką. Ależ oni są podobni!

Dziecko, , tagi: dzieci gwiazd
Jakub Rzeźniczak wreszcie pokazał swoją córeczkę. Mała niedługo skończy trzy lata. Podobna do taty?

Kilka miesięcy temu wyszło na jaw, że Jakub Rzeźniczak ma córkę. Od trzech lat był mężem Edyty Zając, i choć modelka przyznaje, że wiedziała o dziecku, ich małżeństwo nie przetrwało. Para rozstała się, a teraz piłkarz po raz pierwszy pokazał zdjęcie z córeczką.

Zobacz także: Edyta Zając komentuje rozstanie z Jakubem Rzeźniczakiem 

Jakub Rzeźniczak pokazał zdjęcie z córką

Córka Jakuba Rzeźniczaka ma na imię Inez i wkrótce skończy trzy lata. Tata, wbrew temu co w zeszłe lato podawano w mediach, zapewnia, że ma z nią stały kontakt. 

Nie mam w zwyczaju komentować życia prywatnego, dlatego powiem krótko. Tak, mam córkę, którą bardzo kocham. I wbrew temu, co się pisze, mam z nią stały kontakt i razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu - powiedział Rzeźniczak w wywiadzie dla weszlo.com

Nie wiadomo jednak z jakiego powodu ukrywał jej istnienie. Dopiero teraz po raz pierwszy pokazał ich wspólne zdjęcia. Jak wygląda mała Inez? Trzeba przyznać, że jest niesamowicie urocza i.. bardzo podobna do taty! 

Internauci także widzą ich podobieństwo:

Ależ podobna do Taty 

Twoja kopia Kubuś!

Zgadzacie się, że Inez to wykapany tata?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

2 lipca 2020, 01:06

Nasze propozycje