Poprzedni artykuł: Joanna Krupa ogłosiła, że jest w ciąży! Piękny prezent na Dzień Matki... Następny artykuł: Joanna Krupa po raz pierwszy pokazała swój ciążowy brzuszek!

Jan Królikowski niedługo zostanie ojcem! Dziecko urodzi mu była dziewczyna jego brata

Dziecko, , tagi: gwiazdy w ciąży
Tego chyba nikt się nie spodziewał. Była dziewczyna Antka Królikowskiego jest teraz w ciąży z jego młodszym bratem. Poród już za kilkanaście tygodni.

Jan Królikowski już przygotowuje się do roli ojca. Niebawem powita na świecie pierwsze dziecko. Prawdopodobnie nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że związał się z Joanną Jarmołowicz. Tak, tą samą Joanną Jarmołowicz, która na początku spotykała się z... Antkiem Królikowskim

Jan Królikowski i Joanna Jarmołowicz będą mieli dziecko

Kiedy Joanna Jarmołowicz zaczęła spotykać się z Janem Królikowskim, spadła na nią lawina negatywnych komentarzy. Internauci szybko stwierdzili, że najwidoczniej upodobała sobie braci Królikowskich. Na początku więc chyba nikt nie wróżył im wieloletniej miłości. Tymczasem okazuje się, że Jan i Joanna już niebawem zostaną rodzicami!

Podobno Antek Królikowski bez zająknięcia zgodził się na ten związek. Nie robił młodszemu bratu żadnych wyrzutów. Co więcej, cała rodzina jest szczęśliwa, że już niebawem pojawi się maluch.

Dostał błogosławieństwo. Antek od dawna nie ma kontaktu z Asią, a sam jest zakochany w Julii Wieniawie. Uznał, że gdyby zabronił bratu wchodzenia w ten związek, to byłoby to niezdrowe. Życzy mu jak najlepiej - jakiś czas temu twierdził informator "Faktu", kiedy Antek był jeszcze w związku z Julką.

To dość niecodzienna sytuacja w rodzinie Królikowskich. Jednak Małgorzata Ostrowska-Królikowska cieszy się, że już niebawem zostanie babcią. Aktorka podobno od dawna marzyła o wnukach. 

Będę babcią i bardzo się cieszę. Gdy tylko się dowiedziałam, aż podskoczyłam z radości, bo już od dawna chciałam nią być. Paweł też się cieszy - powiedziała Małgorzata Ostrowska-Królikowska w rozmowie z "Faktem".

Myślicie, że ten związek ma szansę przetrwać? Obojgu życzymy dużo spokoju w tym wyjątkowym dla przyszłych rodziców czasie :).

Zdjęcie główne: Instagram.com/asiajarmolowicz

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 czerwca 2019, 07:57

Nasze propozycje