Poprzedni artykuł: Katarzyna Skrzynecka w ogniu krytyki. Wyretuszowała twarz córeczce? Następny artykuł: Kobieta została wyrzucona z samolotu, bo nie chciała siedzieć obok mat...

Jessica Simpson naraziła się fanom. Zafarbowała 7-letniej córce włosy

Dziecko, , tagi: jessica simpson
Do tej pory Jessica Simpson wzbudzała sympatię wśród obserwatorów, ale wystarczyła jedna zła decyzja, aby sprowadzić na siebie gniew instamatek.

Niezależnie od skali problemu, zawsze znajdą się internetowe matki, które uwielbają puczać inne kobiety w kwestii wychowywania dzieci. Jessica Simpson przekonała się o tym niedawno na własnej skórze. Pokazała zdjęcie z salonu fryzjerskiego, gdzie jej zaledwie siedmioletnia córka farbowała piękne blond włosy. Na pierwsze hejtujące zachowanie gwiazdy komentarze wcale nie trzeba było długo czekać... Obserwatorki nie przebierały w słowach.

Jessica Simpson zafarbowała córce włosy

Młode mamy bardzo często pozwalają dzieciom na więcej niż powinny. O ile malowanie kilkulatce paznokci nie powinno zaszkodzić jej zdrowiu, o tyle farbowanie włosów już tak. Ten temat prawdopodobnie wcale nie urósłby do rangi internetowego dramatu, gdyby nie fakt, że dziewczynce nałożono na włosy profesjonalną farbę. 

- To, co jej zrobiłaś jest niedojrzałe pod każdym możliwym względem.

- Dlaczego zaczynasz rujnować jej zdrowe włosy w tak młodym wieku?

Delikatne włosy dziecka zostały potraktowane substancjami chemicznymi. Te z kolei mogą podrażnić skórę głowy dziecka, nie mówiąc już o silnej reakcji alergicznej na tego typu praktyki. Nic dziwnego, że fani postanowili zareagować.

Z opisu gwiazdy można wywnioskować, że jej córka jest wielką fanką Dove Cameron, która występuje w "Inspired by The Descendants". To prawdopodobnie nią inspirowała się prosząc o metamorfozę. Szczęście w nieszczęściu - włosy dziewczynki zafarbowano tylko od połowy w dół. I mimo że zostały pięknie wystylizowane, zastanawiamy się, jak decyzja o zmianie koloru może wpłynąć na ich kondycję. 

Jessica Simpson jest matką trójki dzieci: Maxwell Drew, Ace Knute, Birdie Mae. Awantura na Instagramie gwiazdy dotyczy najstarszego z nich - Maxwell Drew skończyła 1 maja siedem lat, a już może sama decydować o tym, jak chce wyglądać. Patrząc na zdjęcie, raczej nie spodziewamy się, aby w profesjonalnym salonie fryzjerskim na jej włosach użyto szamponetek, bibuł czy innych chwilowo koloryzujących kosmetyków.

To jednak nie pierwsza taka sytuacja, kiedy jakaś gwiazda pozwala dziecku zmienić kolor włosów. Znana z ekstrawaganckiego gustu oraz liberalnego podejścia do wychowywania dzieci Pink, pozwoliła córce w ramach prezentu urodzinowego na zafarbowanie włosów na fioletowo. Krytyka całego świata dotknęła także blogerkę Charity Grace LeBlanc. Intensywnie różowa fryzura jej dwuletniej córki wywołała istną burzę w sieci.

W każdym z tych przypadków to rodzic wyraził zgodę na przeprowadzenie takiej zmiany w wyglądzie dziecka. Dobry fryzjer nigdy nie powinien się zgodzić nawet na niewinne pasemka u kilkulatki.

Zobacz także:Czego nigdy nie powinien robić fryzjer?

Zdjęcie główne: Instagram.com/jessicasimpson

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 22:14

Nasze propozycje