Poprzedni artykuł: Kasia Tusk po raz pierwszy pokazała twarz córeczki. Podobna do mamy? Następny artykuł: Nie uwierzycie, co Kim Kardashian zrobiła tuż przed urodzeniem pierwsz...

Joanna Jarmołowicz pokazała nowo narodzonego synka

Z zaprezentowaniem syna światu, aktorka czekała ponad dwa tygodnie. Zobaczcie to urodze, rodzinne zdjęcie.

Długo czekaliśmy na ten moment! Joanna Jarmołowicz i jej partner Jan Królikowski wreszcie pokazali swojego nowo narodzonego syna. Choć w mediach społecznościowych można zobaczyć tylko fragment buzi malucha, na widok najmłodszego Królikowskiego totalnie się rozpłynęliśmy. Mały nosek i pokryta zaskakująco długimi włoskami główka rozczulają. Ale pomimo całej tej słodyczy, trudno nie zauważyć min świeżo upieczonych rodziców. Jarmołowicz i Królikowski niewątpliwie są bardzo szczęśliwi, ale chyba też bardzo... zmęczeni.

Joanna Jarmołowicz pokazała małego Królikowskiego

Czas płynie zaskakująco szybko... Jeszcze nie zdążyliśmy się przyzwyczaić do myśli, że była dziewczyna Antka Królikowskiego urodzi dziecko jego młodszemu bratu, a już czas pokazać nowo narodzonego malucha. Joanna Jarmołowicz, w przeciwieństwie do Otylii Jędrzejczak, nie zrobiła sobie zdjęcia z dzieckiem na porodówce. Aktorka znana między innymi z serialu "M jak miłość" i kinowego hitu "Planeta singli" narodziny Józefa Królikowskiego ogłosiła na Instagramie, nie pokazując nawet skrawka buzi synka.

Dopiero 20 dni po porodzie, Jarmołowicz i Królikowski zapozowali z synem do zdjęcia udostępnionego później na Instagramie aktorki. Patrząc na tę rodzinną fotkę, oprócz fragmentu buzi noworodka, najbardziej rzucają się w oczy zmęczone twarze jego młodych rodziców. Joanna i Antek niewątpliwie są zakochani w sobie i swoim synku, ale też chyba dość mocno niewyspani.

Zobacz także: Te gwiazdy zostaną lub zostały mamami w 2019 roku!

W osobnym poście na swoim Instagramie Jan Królikowski zapewnia, że narodziny syna nie były tak drastyczną zmianą w jego życiu, jak mu zapowiadano. My jednak podejrzewamy, że mały Królikowski jednak trochę daje w kość swoim rodzicom... ;-)

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 października 2019, 22:44

Nasze propozycje