Poprzedni artykuł: Nareszcie wiadomo, jak ma na imię drugie dziecko Otylii Jędrzejczak! Następny artykuł: Myślicie, że to zwykłe rozstępy w ciąży? Okazało się, że to choroba!

Joanna Jarmołowicz urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Dziecko,
,
, tagi: dzieci gwiazd
Joanna Jarmołowicz i jej partner, Jan Królikowski wreszcie doczekali się potomka. Urodził im się syn czy córka?

Historia związku Joanny z rodziną Królikowskich była bardzo zaskakująca. Najpierw aktorka umawiała się z nieco starszym Antkiem Królikowskim. Później jednak swoje romantyczne uczucia skierowała na jego młodszego brata, Jana. Na szczęście ani brat, ani znani rodzice nie mają nic przeciwko ich bliskiej relacji. Para jest w szczęśliwym związku od prawie dwóch lat, a teraz doczekała się swojego pierwszego potomka.

Zobacz także: Jan Królikowski niedługo zostanie ojcem! Dziecko urodzi mu była dziewczyna jego brata

Joana Jarmołowicz i Jan Królikowski zostali rodzicami

Joanna Jarmołowicz nie zdradzała zbyt wielu szczegółów z przebiegu ciąży. Dodała zaledwie kilka zdjęć na swój Instagram - gdy jej brzuszek się zaokrąglił oraz gdy bliscy zorganizowali jej baby shower. To właśnie wtedy przyszła mama zdradziła nam płeć dziecka.

Okazuje się, że jest już po wszystkim, a świeżo upieczeni rodzice doczekali się zdrowego syna. Choć od porodu minęło kilka dni, nie dzielą się niestety żadnymi zdjęciami na swoich social-mediach. Na razie nie zdradzają także wybranego przez nich imienia dla chłopca.

Synek jest zdrowy, a młodzi rodzice bardzo szczęśliwi - powiedziała Party.pl osoba z otoczenia aktorki.

Serdecznie gratulujemy Joannie zostania mamą i dołączenia do grona wielu gwiazd, które doczekały się potomstwa w tym roku. Są to, między innymi, Katarzyna Warnke, Otylia Jędrzejczak i Agnieszka Kaczorowska.

Mamy także nadzieję, że aktorka szybko powróci do grania w naszych ulubionych serialach. 

Zobacz także: Joanna Krupa zdradziła, kiedy urodzi swoje pierwsze dziecko!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 października 2019, 22:44

Nasze propozycje