Poprzedni artykuł: Kim Kardashian uważa, że Psalm jest... reinkarnacją jej ojca! Następny artykuł: Agnieszka Kaczorowska pokazała pokój swojej córeczki Emilki

Joanna Koroniewska jest w ciąży? Fani ślą gratulacje

Joanna Koroniewska po raz trzeci zostanie mamą? Gwiazda skomentowała te informacje.

Joanna Koroniewska jest już mamą dwójki dzieci, niemniej fani zaczęli podejrzewać, że zostanie nią po raz kolejny. Wszystko przez opublikowany na InstaStories materiał z wakacji oraz informację o ciążowej kolekcji dla mam.

Joanna Koroniewska szczerze o trzeciej ciąży

Aktorka postanowiła odnieść się do plotek o ciąży i przy okazji wszystko wyjaśnić swoim fanom. Na Instagramie opublikowała zdjęcia swoich córeczek - Janiny i Heleny - i zdementowała plotki o swojej domniemanej ciąży. Jednocześnie Joanna Koroniewska zdradziła, że jej dwie ciąże były prawdziwym cudem, ponieważ nie należy do kobiet, które bez problemu mogły być w stanie błogosławionym.

Od wczoraj po wrzuceniu instastory dostaję od Was gratulacje z powodu mojej kolejnej rzekomej ciąży. Dementuję. Choć rzeczywiście są kobiety, które są i mogą być w tym błogosławionym stanie bez najmniejszych problemów i kiedy tylko zapragną, ja niestety do nich nie należę. Każda z moich córeczek to wielki, prawdziwy cud i jestem wdzięczna przede wszystkim za to, że są zdrowe a reszta tak naprawdę schodzi na dalszy plan. Dziękuję za to co mam a mam naprawdę to co w życiu najważniejsze - napisała Joanna.

Jednocześnie Joanna Koroniewska zdradziła, że jej sukienka pochodzi z Reserved z kolekcji dla mam, ale idealnie się sprawdzi na każdej kobiecie. Możecie ją kupić za 240 zł. 

czerwona sukienka z Reserved

foto: Reserved

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram/Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

31 marca 2020, 16:22

Nasze propozycje