Poprzedni artykuł: Klara Lewandowska ma tylko 2 lata, a już jest na diecie. Co je? Następny artykuł: Jan Królikowski niedługo zostanie ojcem! Dziecko urodzi mu była dziewc...

Joanna Krupa ogłosiła, że jest w ciąży! Piękny prezent na Dzień Matki :)

Dziecko, , tagi: Joanna Krupa, gwiazdy w ciąży
Ale zaskoczenie! Tegoroczny Dzień Matki jest dla Joanny Krupy wyjątkowy. W porannym programie "Dzień Dobry TVN" ogłosiła, że spodziewa się dziecka!

Jeszcze przed programem śniadaniowym telewizji TVN, na InstaStories Joanny Krupa pojawiła się krótka zapowiedź. Gwiazda prosiła o uważne oglądanie jej wystąpienia, ponieważ ma dla swoich fanów ważnego newsa. Teraz już wiadomo, co kryło się za tymi słowami. Wszystko stało się jasne!

Joanna Krupa o planowaniu ciąży

Joanna Krupa podkreślała, że ma jeszcze czas na zajście w ciążę i nie spieszy jej się do podjęcia decyzji o byciu mamą. Pierwsze małżeństwo Joanny Krupy okazało się nieudane. Przez wiele lat była związana z amerykańskim przedsiębiorcą Romainem Zago. Ślub przekreślił jednak ich uczucie i bardzo szybko podjęli decyzję o rozwodzie. Modelka nie musiała długo czekać na prawdziwą miłość. W jej życiu pojawił się 12 lat starszy Douglas Nunes, w którym zakochała się od pierwszego wejrzenia.

Zorganizowanie ślubu był zatem tylko kwestią czasu. Para powiedziała sobie "tak" na początku lipca 2018 roku. Już wtedy przyznali, że rozpoczynają starania o dziecko. Okazało się jednak, że przez chorobę Joanny Krupy, plany o byciu mamą, będzie musiała odłożyć na jeszcze później...

Zobacz także:Joanna Krupa pochwaliła się piękną suknią ślubną!

W jednym z wywiadów modelka zdobyła się na intymne wyznanie o swoim stanie zdrowia. Okazało się, że tak samo jak Kinga Rusin, Karolina Szostak czy też Julia Wieniawa ma hashimoto.

Jak się stanie naturalnie to super, ale tak żeby planować to na razie zaczekam. Dowiedziałam się, że mam chorobę hashimoto od tarczycy. Ostatnio miałam prześwietlenie i mam powiększoną tarczycę, i nie wiadomo od czego - zwierzyła się Joanna Krupa w Dzień Dobry TVN.

Wszystko jednak ułożyło się po jej myśli i choroba nie przeszkodziła modelce w zajściu w ciążę. Jak przyznała w ostatniej rozmowie z prowadzącymi "Dzień Dobry TVN", cieszy się, że czekała na właściwą osobę. Teraz ona oraz Douglas mogą rozpocząć przygotowania do bycia rodzicami

Joanna Krupa jest w ciąży! 

Modelka i jej mąż już nie muszą ukrywać tej radosnej nowiny. W tym wyjątkowym dniu, kiedy wszystkie mamy obchodzą swoje święto, Joanna Krupa ogłosiła w "Dzień Dobry TVN", że niedługo na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko

Płeć dziecka nie jest na razie znana i zaokrąglonego brzuszka również jeszcze nie widać. Joanna Krupa przyznała jednak, że widzi zachodzące zmiany w swoim ciele. Nic dziwnego, że wiele komentujących jej najnowszy post na Instagramie fanek przyznało, że już od dawno wiedziały, że modelka jest w ciąży. 

Biorąc pod uwagę fakt, że wiadomością o ciąży kobiety dzielą się chętniej dopiero w trzecim miesiącu, możemy przypuszczać, że tak uczyniła również Joanna Krupa. Gdyby te podejrzenia się sprawdziły, oznaczałoby to, że urodzi w okolicach listopada.

Przyszłym rodzicom życzymy dużo spokoju i radości z tego pięknego dla nich czasu :).

Zdjęcie główne: Instagram.com/joannakrupa

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2019, 22:52

Nasze propozycje