Poprzedni artykuł: Synek Ewy Niespodzianej z "Top Model" trafił do szpitala! Co się stało... Następny artykuł: Czy Kasia Glinka jest w ciąży? Podobno spodziewa się drugiego dziecka

Joanna Krupa pokazała "manicure" swojej córeczki

Dziecko, , tagi: Joanna Krupa, manicure
Joanna Krupa od dosłownie pierwszych chwil swojej córeczki na tym świecie pokazuje ją na Instagramie. Tym razem wszystkich zelektryzowała tym, jak dba o paznokcie małej Ash-Leigh. Jesteście zaskoczeni?

Córeczka Joanny Krupy przyszła na świat zaledwie kilka dni temu, a już można powiedzieć, że jest małą celebrytką:) Modelka ma pomoc w opiece nad maleństwem, ale niedawno pochwaliła się, że sama dba m.in. o stan malutkich rączek Ash-Leigh.

Joanna Krupa żartuje z "manicure" swojej córeczki

Modelka urodziła swoją córeczkę w luksusowej klinice w Los Angeles, w której rodziły m.in. Kim Kardashian czy Beyonce. Na dodatek relacją zdjęciową z tego wydarzenia bardzo szybko podzieliła się na Instagramie. Wcale nas to nie dziwi - w końcu po ogłoszeniu informacji o ciąży śmiało eksponowała swój brzuszek i dzieliła się z obserwatorami nawet wizytami u ginekologa. 

Wszystko wskazuje na to, że również szczegółowo będziemy informowani o tym, co się dzieje w życiu małej Ash-Leigh. Joanna Krupa zaledwie po 6 dniach od urodzenia córeczki pokazała, jak robi jej "manicure". U noworodków często możemy zauważyć długie i kruche paznokcie, które należy skrócić ze względów higienicznych i zdrowotnych. Joanna Krupa opublikowała na swoim Instagramie urocze nagranie, jak spiłowuje Ash-Leigh paznokcie do odpowiedniej długości za pomocą specjalnego bloczka, a przy tym zadała żartobliwe pytanie.

Jaki chcesz kolor? Różowy? - zapytała Asia.

Joanna Krupa piłuje paznokcie córeczki

Źródło zdjęcia: InstaStories@joannakrupa

Czyżby córeczka modelki wyrastała na małą "modnisię"?:) Spokojnie, Joanna Krupa tylko żartowała z malowaniem paznokci. Nic też dziwnego, że to pytanie jej się nasunęło podczas piłowania paznokci - w końcu to podstawowy element podczas każdego manicure. Widać, że poczucie humoru nie opuszcza modelki:) 

Musimy przyznać, że mała Ash-Leigh jest uroczą dziewczynką.

źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 listopada 2019, 19:53

Nasze propozycje