Poprzedni artykuł: Zagadka plasterka Mii nareszcie rozwiązana! Wiemy, dlaczego córka Nata... Następny artykuł: Natalia Siwiec pozwala córce na dość ryzykowne zachowanie. To jest zab...

Karol Strasburger właśnie został tatą po raz pierwszy!

Dziecko,
,
, tagi: dzieci gwiazd
Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk oficjalnie potwierdzili radosną nowinę - na świecie powitali córeczkę Laurę.

Nie tak dawno opinią publiczną wstrząsnęła informacja o tym, że 65-letni Apoloniusz Tajner ponownie został ojcem. Tym razem zawrzało za sprawą 72-letniego Karola Strasburgera, któremu urodziło się pierwsze dziecko. To również pierwsze dziecko 35-letniej Małgorzaty Weremczuk. Co mówią świeżo upieczeni rodzice?

72-letni Karol Strasburer został ojcem

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk byli parą kilka lat zanim zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu. Ostatecznie pobrali się w sierpniu 2019 roku. Pojawiało się wówczas wiele złośliwych komentarzy, które dotyczyły głównie różnicy wieku między tą dwójką. Wynosi ona aż 37 lat, ale jak wiadomo - miłość nie wybiera :). Para wygląda na naprawdę bardzo zakochaną, więc tylko kwestią czasu było pojawienie się na świecie ich potomstwa.

Mimo że ciąża żony Karola Strasburgera była utrzymywana w ścisłej tajemnicy, od kilku tygodni krążyły plotki, że niebawem zostaną rodzicami. Te doniesienia potwierdził najpierw brat Małgorzaty Waremczuk, Bartosz. Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie z chrześnicą Laurą. Na jednej z fotografii pokazał nawet dziewczynkę. 

Małgorzata Weremczuk urodziła

Zdjęcie: Screen z InstaStories na Instagram.com/prywatny.detektyw

Kiedy media zaczęły badać temat, pojawił się oficjalny komentarz Małgorzaty Weremczuk, ostatecznie potwierdzający wszystkie doniesienia.

Tak, zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami i jest to jedyny komunikat, jaki decydujemy się przekazać w odniesieniu do sytuacji - zdradziła "Super Expressowi" żona Strasburgera.

Karolowi i Małgorzacie oczywiście serdecznie gratulujemy i życzymy teraz dużo spokoju oraz przespanych nocy :). Niech maluch chowa się zdrowo!

Zdjęcie główne: Ons.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 grudnia 2019, 10:53

Nasze propozycje