Poprzedni artykuł: Szkoły zamknięte przez koronawirusa! Czy rodzice dostaną płatny urlop... Następny artykuł: Agnieszka Kaczorowska wybrała się z córką na spacer. Naraża zdrowie dz...

Kasia Cichopek pokazała na Instagramie twarze dzieci! Fani: "Córeczka cały tata, a synek cała mama"

Dziecko, , tagi: dzieci gwiazd, Kasia Cichopek
To pierwsze takie zdjęcie na Instagramie Kasi Cichopek. Teraz widać, do kogo Adaś i Helenka są bardziej podobni!

Nie tylko Anna Lewandowska nie pokazuje w social mediach małej Klary. W identyczny sposób o prywatność dzieci dbają Kasia Cichopek i Marcin Hakiel. Ich syn Adam ma już 11 lat, a córka Helena 7 lat. Ostatnio postanowili jednak zrobić mały wyjątek. W dobie pandemii koronawirusa opublikowali zdjęcie z pomysłem na to, co można robić w ramach akcji #zostańwdomu. Teraz widać, że Helenka to skóra zdjęta z ojca!

Jak wyglądają dzieci Kasi Cichopek?

Kasia i Marcin starają się izolować pociechy od show-biznesu. Wychowują dzieci z daleka od blasku fleszy i nie narażają ich na niepotrzebne spotkania z paparazzi. Adama i Helenę rzadko można spotkać w social mediach rodziców - nawet pozujących do zdjęcia tyłem czy profilem. Ich rodzice unikają robienia tego typu podchodów.

Dlatego ten pierwszy raz, kiedy zdecydowali się ujawnić ich wizerunki tak bardzo zaskoczył fanów. Co prawda, nie widzimy ich twarzy w całości - Helenka jest w okularach przeciwsłonecznych, a Adam chowa się za mamą. Nietrudno jednak zauważyć, do kogo dzieci są bardziej podobne!

Wiele gwiazd zaapelowało do swoich fanów, aby w tym szczególnym czasie zostali w domu. Ten czas wcale nie musi być jednak zmarnowany. Niektórzy nadrabiają zaległości w książkach, robią generalne porządki. A Kasia i Marcin? Tańczą! Pokazali świetny sposób na zaangażowanie i rozruszanie całej rodzinki. Zaprosili obserwatorów do zabawy - chętni mają wrzucać podobne filmiki na swoje profile i oznaczać Kasię oraz Marcina.

Fani oczywiście nie szczędzili miłych słów Kasi i Marcinowi. W komentarzach dyskutowali nad tym, do kogo ich dzieci są bardziej podobne:

- Córeczka cały tata, a synek cała mama.

- Piękna rodzinka

- Dzieci chyba do męża podobne. Piękna rodzina!

- Piękne dzieciaczki ale chyba bardziej podobne do męża?

My skłaniamy się raczej ku pierwszej wypowiedzi, a wy? :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/katarzynacichopek

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 kwietnia 2020, 22:17

Nasze propozycje