Poprzedni artykuł: Księżna Meghan jest w drugiej ciąży? Następny artykuł: Joanna Jarmołowicz pokazała nowo narodzonego synka

Kasia Tusk po raz pierwszy pokazała twarz córeczki. Podobna do mamy?

Dziecko, , tagi: Kasia Tusk, dzieci gwiazd
Kasia Tusk wraz z najbliższą rodziną wybrała się na papieską audiencję do Watykanu, jednak całe show skradła jej ośmiomiesięczna córeczka. To pierwszy raz, kiedy możemy zobaczyć twarz dziewczynki.

Kasia Tusk należy do tych gwiazd, które niechętnie dzielą się z fanami swoją prywatością. Na instagramowym profilu założycielki jednego z najpopularniejszych blogów Polsce, Make Life Easier, próżno więc szukać szczegółów z jej życia rodzinnego. Do tej pory media zadają sobie pytanie kiedy dokładnie celebrytka wzięła ślub ze swoim ukochanym Stanisławem Cudnym. Jedyne co wiemy o ich wielkim dniu, to to, jak wyglądała suknia ślubna panny młodej, którą Kasia postanowiła przekazać na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wielką tajemnicą była także ciąża Kasi oraz samo rozwiązanie. Blogerka postanowiła poinformować świat o narodzinach swojego pierwszego dziecka dopiero kilka tygodni po porodzie. Bez zbędnych słów umieściła a swoim instagramowym koncie zdjęcie ze spaceru z córeczką. Także twarz maleństwa była jak dotąd wielką niewiadomą.

Kasia Tusk po raz pierwszy pokazała twarz córeczki

Kasia Tusk podobnie jak Marina, czy Anna Lewandowska, do tej pory ukrywała przed światem twarz swojej córeczki, publikując jedynie zdjęcia z odwróconą plecami do obiektywu pociechą. Jak się okazuje, do tej zasady nie zastosował się jej tata. Donald Tusk postanowił wyręczyć córkę i jako pierwszy pokazać twarz swojej wnuczki.

Na instagramowym profilu szefa Rady Europejskiej pojawiło się rodzinne zdjęcie  podczas uroczystej  audiencji u papieża Franciszka. Spotkanie miało miejsce w sobotę, 5 października, a Donaldowi Tuskowi poza żoną Małgorzatą towarzyszyli również syn Michał wraz z żoną i trzema synami, a także córka Kasia z mężem i ośmiomiesięczną córeczką. Jak się okazuje, to wcale nie obecność na fotografii głowy Kościoła katolickiego wzbudziła największe emocje wśród fanów Tuska, lecz fakt, że po raz pierwszy świat ujrzał twarzyczkę jego wnuczki.

Musimy przyznać, że córeczka Kasi Tusk i Stanisława Cudnego jest naprawdę przeurocza i bardzo dobrze radzi sobie w towarzystwie kamer.

Zdjęcie: Instagram

Myślicie, że urodę odziedziczyła po mamie, a może jest bardziej podobna do swojego taty?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 października 2019, 22:44

Nasze propozycje