Poprzedni artykuł: Sonia Bohosiewicz pokazała się topless. Aktorka zapytała fanki, czy ch... Następny artykuł: Jessica Simpson naraziła się fanom. Zafarbowała 7-letniej córce włosy

Katarzyna Skrzynecka w ogniu krytyki. Wyretuszowała twarz córeczce?

Dziecko, , tagi: Katarzyna Skrzynecka
Zdjęcie Katarzyny Skrzyneckiej z córką zbulwersowało fanów gwiazdy. Wygładzona twarz kilkulatki stała się powodem do zaciekłej dyskusji w komentarzach. Nie tylko na tej fotografii widać mocne rozmycie skóry...

Z takim hejtem Katarzyna Skrzynecka chyba jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć. Obserwatorzy zarzucili jej retuszowanie twarzy córki. Oburzenie narastało, negatywnych komentarzy było coraz więcej, choć Skrzynecka próbowała je kasować. Gwiazda wreszcie postanowiła usunąć fotografię, ale dała upust złości w długim wpisie.

Tak trudno zdzierżyć niektórym ludziom, gdy ktoś wygląda pogodnie i estetycznie BEZ operacji plastycznych i BEZ programów graficznych. Co bardziej nawiedzeni, dopatrują się nawet "wygładzenia zmarszczek" na twarzy mojej 7-letniej córeczki - napisała oburzona Skrzynecka.

Najwidoczniej Katarzyna Skrzynceka zapomniała, że na jej Instagramie jest mnóstwo innych zdjęć, na których widać zamiłowanie gwiazdy do wygładzających twarz filtrów. I nie chodzi tylko o selfie, ale również o typowo rodzinne zdjęcia, na których pozuje z dzieckiem i mężem.

Katarzyna Skrzynecka retuszuje twarz córeczki

Katarzyna Skrzynecka zwraca na siebie niewątpliwie coraz większą uwagę mediów. Do tej pory mówiono o niej głównie w kontekście wpadek modowych lub wpadek makijażowych. Ostatnio zachwyciła wszystkich metamorfozą i tak właśnie ponownie trafiła na usta największych serwisów plotkarskich. Schudła aż 10 kg, a to wszystko dlatego, że odstawiła jeden składnik. Uwaga mediów skupia się na niej bardziej niż kiedykolwiek, a i sami internauci są zdecydowanie bardziej aktywni w jej mediach społecznościowych. 

Niedawno rozpętała się wielka wojna w komentarzach na temat zdjęć, z córką Katarzyny Skrzyneckiej. Alikia Ilia 23 listopada skończy 8 lat i wyrasta na naprawdę piękną dziewczynkę. Fani są jednak zszokowani, że jej matka na siłę próbuje dodatkowo upiększać nie tylko siebie, ale również dziecko i męża. Spójrzcie tylko na to zdjęcie:

To zupełnie inne zdjęcie niż to, pod którym wylała się na Katarzynę Skrzynecką fala hejtu. Doskonale widać na nim jednak to, co internauci jej zarzucają. Trudno ocenić czy wygląd twarzy całej trójki to zasługa filtra czy po prostu aparat telefonu ma wbudowaną funkcję wygładzania twarzy - to tak zwana opcja "upiększania twarzy".

Niemniej wygładzenie skóry jest na tyle mocne, że nos Alikii po prostu zniknął. Jego kontur został całkowicie zamazany, przez co twarz dziewczynki wydaje się zniekształcona. Zatarły się nawet linie uśmiechu w bruzdach nosowo-wargowych. Różnicę w fakturze skóry widać również na czole. Jest rozmyta i wygląda to tak, jakby ktoś namalował wszystkim linię włosów brązowym cieniem do powiek.

Oczywiście każdy ma prawo przerabiać i upiększać zdjęcia jak tylko mu się podoba. Jednak wypieranie się tego, że fotografia nie jest w żaden sposób poprawiona, podczas gdy wyraźnie widać zmiany, to jak zaprzeczanie samemu sobie.

Zdjęcie główne: Instagram.com/katarzyna_skrzynecka

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 sierpnia 2019, 03:20

Nasze propozycje