Poprzedni artykuł: Szokujące wideo z chrztu obiegło internet. Ksiądz bije dziecko, rodzic... Następny artykuł: Opublikowano zdjęcie Kate Middleton z dzieciństwa. Książę George to wi...

Khloe Kardashian przekłuła uszy dwumiesięcznej córce! Skrzywdziła dziecko?

Khloe Kardashian naraziła się fanom. Najpierw przekłuła dziecku uszy, a później, ze strachu przed atakami fanów, usunęła filmik, na którym widać połyskujące kolczyki.

Khloe Kardashian musiała zmierzyć się z falą krytyki, która spłynęła na nią niedługo po tym, jak opublikowała na Instastories wideo dwumiesięcznej córki z przekłutymi uszami. Najbardziej krytykowali ją oczywiście fani, którzy mają własne dzieci. Stwierdzili, że to barbarzyństwo, a klanowi Kardashian-Jenner od zawsze tylko jedno w głowie - nienaganny wygląd i dobre zdjęcia. Mają rację?

Khloe Kardashian przekłuła córce uszy

Filmik wyglądał dość niepozornie. Świeżo upieczona mama świętowała 34. urodziny i postanowiła pochwalić się na Insta Stories, jak dobrze się bawi. Pozowała oczywiście z malutką True na rękach. Dopiero po chwili ludzie zorientowali się, że przy główce zaledwie ośmiotygodniowej dziewczynki połyskuje biżuteria. Były to oczywiście kolczyki. Khloe wszem i wobec obwieściła światu, że zrobiła dziecku jej pierwszy w życiu piercing.

Zobacz także:Khloe Kardashian naraża zdrowie córeczki? O to samo posądzano Annę Lwandowską

Internauci nie zostawili na siostrze Kim Kardashian suchej nitki. Komentowali całe zajście na Twitterze. Georgiacuthx dziwiła się, że "Khloe już teraz przekłułą uszy córce". SJCxox natomiast  małe dziecko nie potrzebuje tak skrupulatnego troszczenia się o wygląd".

Niektórzy być może wysunęli zbyt daleko idące wniosku. Być może celebrytka nie zdecydowała się na taki krok wyłącznie po to, aby ludzie o niej mówili? Ale jeśli to prawda, musimy przyznać, że plan wypalił. Naszym zdaniem czegoś nie robi się nawet półrocznym czy rocznym dzieciom (przeważnie), a Khloe przebiła córce uszy w wieku zaledwie dwóch miesięcy.

Zdjęcie: Screen z Instagram.com/khloekardashian

W odpowiedzi na oburzenie internautów, zagorzali fani Khloe Kardashian zaczęli jej bronić. Według nich nie ma możliwości, aby rodzic przebił uszy tak małego dziecka bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem. Posiłkowali się wypowiedziami naukowców z Johns Hopkins University. Mówią oni, że rodzice często pytają, czy mogą to zrobić. W większości przypadków nie ma żadnych przeciwwskazań, o ile zabieg przeprowadza profesjonalista. Pisząc "profesjonalista", mamy na myśli prawdziwego piercera z doświadczeniem, który dba o sterylne warunki i nie używa do przebijania skóry pistoletu, a odpowiednich igieł.

Jak może skończyć się zaprowadzenie dziecka do gabinetu kosmetycznego? Niedawno opisywałyśmy historię maluszka, którego matka zdecydowała się na wizytę u niedoświadczonej kosmetyczki. Wszystko skończyło się w szpitalu, ponieważ pistolet zablokował się w uchu dziecka. Mamy nadzieję, że Khloe Kardashian wybrała chociaż sprawdzone studio piercingu.

Jak myślicie - w jakim wieku można dziecku zafundować kolczyki?

Zdjęcie główne: Instagram.com/khloekardashian

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 22:26

Zobacz także

Nasze propozycje