Poprzedni artykuł: Anna Skura zostanie mamą! Pokazała zdjęcie w zaawansowanej ciąży Następny artykuł: Megan Fox pokazała synów i wywołała internetową burzę. Fani: 'To jest...

Khloe Kardashian naraża zdrowie córeczki? O to samo oskarżano Annę Lewandowską

Khloe Kardashian wybrała się na pierwszy spacer ze swoją maleńką córeczką. Chwilę później na młodą matkę posypały się gromy! Poszło o kocyk...

Wiele matek - także tych znanych - popełnia ten błąd. I Khloe Kardashian jest jedną z nich! Świeżo upieczona mama wybrała się niedawno na pierwszy spacer ze swoją córeczką. Malutka True leżała w spacerówce, które troskliwa mama okryła kocykiem. Khloe chciała dobrze, ale nakrywanie wózka to dość powszechny błąd.

Zobacz także: Zasłanianie wózka pieluchą – przydatne czy niebezpieczne?

Pierwszy spacer Khloe Kardashian z córką

To często spotykany obrazek: chcąc uchronić dziecko przed palącym słońcem i zapewnić mu potrzebny do snu spokój, matki nakładają na otwartą budę wózka tetrową pieluchę lub kocyk. Okazuje się, że robiąc to ryzykują życiem malucha! Osłonięty w ten sposób wózek zamienia się w saunę. Dziecko ma ograniczony dostęp do świeżego powietrza. Lekarze ostrzegają, że dłuższy pobyt w takim wózku może skończyć się dla noworodka w najlepszym wypadku przegrzaniem, a w najgorszym - utratą przytomności.

Zobacz także: Anna Skura zostanie mamą! Pokazała zdjęcie w zaawansowanej ciąży

Gwiazda w ogniu krytyki

Przy opublikowanych na różnych stronach zdjęciach ze spaceru Khloe i True bardzo szybko pojawiły się krytyczne komentarze. Internauci ostro ocenili postępowanie Kardashianki. Inną znaną matką, którą przyłapano na popełnianiu tego samego błędu jest Anna Lewandowska. Trenerkę skrytykowali ją wtedy i internauci, i specjaliści. 

A wy co myślicie o reakcji na zachowanie Khloe i Anny - zasłużyły na takie gromy?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 21:04

Zobacz także

Nasze propozycje