Poprzedni artykuł: Olga Kalicka jest w ciąży! Kiedy urodzi? Następny artykuł: Natalia Siwiec łamie prawo i ryzykuje życiem córki? Nagrała szokujące...

5-letnia córka Kim Kardashian szaleje z makijażem! Nie za wcześnie na to?

Dziecko, , tagi: Kim Kardashian
Kim Kardashian zachęca córkę do noszenia makijażu. A North ma zaledwie 5 lat!

Kim Kardashian opublikowała na Instagramie filmiki, który wielu oburzy. Na pierwszym z nich widać córkę gwiazdy w trakcie malowania twarzy. North z wielkim zaangażowaniem nakłada na siebie kolejne warstwy kosmetyków. Jak przystało na 5-latkę, dziewczynka niezbyt sprawnie się maluje i - co jest dość niepokojące - część produktów do make-upu ląduje w jej buzi. Kim jednak zachowanie córki bawi i zamiast odebrać jej kosmetyki lub chociaż poinstruować ją, żeby ich nie jadła, filmuje dalej. Za to na drugim nakręconym przez celebrytkę wideo widać North z czystymi policzkami i czołem oraz... pomalowanymi ustami. Sądząc po precyzji z jaką na jej wargi została nałożona szminka, dziewczynka nie zrobiła tego sama.

Fot.: Instagram

Zobacz także: Ta dziewczynka chciała tylko zrobić sobie makijaż... Omal nie skończyło się tragicznie!

Czy Kim Kardashian jest dobrą matką?

Nie pierwszy raz wątpliwości wzbudza sposób, w jaki Kim Kardashian wychowuje swoje dzieci. Gwiazda często zabiera North na oficjalne imprezy, chociaż nie jest to najlepsze miejsce dla przedszkolaka. Kardashian traktuje też córkę trochę jak lalkę Barbie - stroi ją w wymyślne stylizacje, prostuje jej włosy... Teraz jeszcze pozwala 5-latce nakładać na twarz duże ilości kosmetyków (jakby nie było - chemii, która nie jest przeznaczona dla delikatnej skóry dziecka) i jeszcze sama maluje jej usta.

Fot.: Instagram

Zobacz także: Odkryj kolekcję MylaQ x ATOMÓWKI i dodaj atomowej mocy swoim paznokciom!

Naszym zdaniem to jest mała przesada. A wy co myślicie o zachowaniu Kim Kardashian?

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lutego 2019, 20:35

Zobacz także

Nasze propozycje