Poprzedni artykuł: Sara Boruc-Mannei pokazała pierwszą kąpiel syna. Nie wszystkim podobał... Następny artykuł: Klara Lewandowska ma tylko 2 lata, a już jest na diecie. Co je?

Internautka zarzuciła Kim Kardashian, że naraża swoje dziecko

Opublikowane przez gwiazdę zdjęcie nowo narodzonego synka wzbudziło zachwyt wśród internautów, ale część osób zauważyła, że znana matka naraża swoje dziecko.

Metody wychowawcze Kim Kardashian były już krytykowane. Wpadki celebrytki dotyczyły głównie jej najstarszej córki i nie były zbyt poważne: internautom nie podobało się, że mała North ma prostowane włosy i się maluje.

Czy można było się spodziewać, że narodziny kolejnego, wyczekiwanego dziecka zrobią z Kim perfekcyjną matkę i nie popełni już żadnego poważnego błędu? Teoretycznie z każdym następnym dzieckiem ma się większe doświadczenie, a Kardashian jest już mamą czwórki dzieci!

Zobacz także: Kylie Jenner ryzykuje życiem swojego dziecka. Internauci słusznie krytykują celebrytkę!

Kim Kardashian ryzykuje życiem swojego najmłodszego dziecka

Gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" opublikowała na Instagramie screen shoota wiadomości, którą z okazji Dnia Matki przesłał jej mąż. Kanye West wysłał Kim między innymi zdjęcie ich najmłodszego synka. Na niewyraźnej fotce widać małe zawiniątko w dziecięcym łóżeczku. Chłopczyk w czapeczce leży na kocyku i jest szczelnie owinięty drugim kocykiem, który sięga mu aż po brodę.

Zdjęcie: Twitter

Większość internautów rozczulił ten widok, ale znalazło się też wiele osób, które - zamiast zachwycać się maluchem czy gratulować jego rodzicom - zdecydowanie skrytykowało Kim Kardashian. Jedna z nich napisała:

Tak nie układa się dziecka do snu!!! Materacyk stabilizujący nie powinien być używany w łóżeczku, ani w nocy. Dziecko nie powinno być tak owinięte. Dziecko nie powinno mieć czapeczki w domu. Główka dziecka powinna mieć możliwość usunięcia z ciała nadmiaru ciepła. W łóżeczku nie powinno być bocznych ochraniaczy.

Ten i pozostali komentatorzy krytykujący Kim ostrzegali ją przed tak zwanym zespołem nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt (SIDS, Sudden Infant Death Syndrome). W ten sposób określa się nie do końca wyjaśnione, niespodziewane zgony niemowląt. Specjaliści podejrzewają, że przyczynami takiej śmieci maluchów mogą być miedzy innymi infekcje układu oddechowego, niezdiagnozowane zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego, spanie z rodzicami lub na zbyt miękkiej powierzchni. Dlatego pediatrzy ostrzegają przed zbyt miękkimi materacykami, kładzeniem dziecka do snu na brzuchu lub pod kocykiem.

Zobacz także: Natalia Siwiec łamie prawo i ryzykuje życiem córki? Nagrała szokujące wideo!

Przyzwyczailiśmy się, że negatywne komentarze w mediach społecznościowych są zwykle podyktowane zawiścią. Tym razem jednak krytyczni internauci mogą ocalić życie dziecka gwiazdy. Mamy nadzieję, że Kim Kardashian uważnie przeczytała komentarze fanów i zauważyła te przestrzegające ją przed SIDS.

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2019, 22:46

Nasze propozycje