Poprzedni artykuł: Córka Kim Kardashian miała wypadek. Teraz ma bliznę na twarzy Następny artykuł: Joanna Koroniewska jest w ciąży? Fani ślą gratulacje

Kim Kardashian uważa, że Psalm jest... reinkarnacją jej ojca!

Dziecko, , tagi: dzieci gwiazd, Kim Kardashian
Kim Kardashian w wywiadzie dla "E! News" wyznała, że wierzy w reinkarnację. W dodatku, zdaniem celebrytki ukochany ojciec nadal jest z nią na ziemi, i to w postaci jej najmłodszego syna!

Najmłodszy syn Kim Kardashian i Kanye Westa, Psalm, przyszedł na świat 8 miesięcy temu. Celebrytka deklaruje, że gdy jej surogatka była w ciąży, medium na Bali przepowiedziało, że urodzi im się syn i że będzie on reinkarnacją ojca Kim.

Zobacz także: Córka Kim Kardashian miała wypadek 

Kim Kardashian wierzy w reinkarnację 

Biologiczny ojciec Kim Kardashian, Robert Kardashian zmarł w 2003 roku w wieku 59 lat. Kim jest pewna, że jej najmłodszy syn to nowe wcielenie taty. Na poparcie swojej tezy ma kilka twardych dowodów. 

Celebrytka początkowo nie wierzyła w przepowiednie medium z Bali, ale niedawno przypomniała sobie jej słowa. Przekonało ją, że wróżba rzeczywiście się spełniła, kiedy niania Psalma zabrała małego na jedno z baby shower znajomych. Pewna nieznajoma im kobieta skierowała do opiekunki takie słowa:

Proszę, przekaż mamie tego dziecka, że ono jest reinkarnacją.

Wtedy Kim na nowo spojrzała na to, co powiedziała jej kiedyś medium. W dodatku wtedy nikt poza Kardashianką nie wiedział, że surogatka urodzi właśnie syna. 

Gdy tego rodzaju sytuacje zaczęły się powtarzać, celebrytka naprawdę zaczęła wierzyć w prawdziwość reinkarnacji. Matka uważa, że jej syn Psalm jest najszczęśliwszym i najbardziej radosnym dzieckiem na ziemi. Może właśnie dlatego, że urodził się ponownie?

Cały czas się uśmiecha i jest wesoły  - powiedziała w wywiadzie dla E! News

W dodatku wiele osób z otoczenia rodziny zauważa, że Psalm jest leworęczny, podobnie jak jego zmarły dziadek!

A wy, wierzycie w reinkarnację?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 lutego 2020, 12:22

Nasze propozycje