Poprzedni artykuł: Agnieszka Kaczorowska poznała płeć dziecka! Zdradziła też szczegóły co... Następny artykuł: Makijaż gorszym przewinieniem niż przekleństwa i wyzwiska... Szokujące...

Kinga Korta nareszcie pokazała twarz synka. Fani: "Cały tatuś, śliczny"

Dziecko,
,
, tagi: dzieci gwiazd, Kinga Korta
Najpopularniejsza z "Żon Hollywood" przypomina o sobie instagramowym fanom. Na najnowszych zdjęciach celebrytki w końcu możemy zobaczyć jej 7-miesięcznego synka Graysona.

Tą ciążą żyła cała Polska, mimo że bohaterka zamieszania przebywała w dalekiej Kalifornii... Najpierw Kinga Korta wytrwale śledziła dni płodne na oczach widzów TVN, a gdy w końcu jej marzenie o ciąży się spełniło, gruchnął kolejny skandal. Internauci zaczęli wypytywać, czy aby nie za późno na macierzyństwo, sugerując, że celebrytka jest już po pięćdziesiątce. Liczbę ochoczo podchwyciły media, a Korta milczała, co najwyżej delikatnie sugerując, że jednak jest trochę młodsza (w przeciwieństwie do Małgorzaty Rozenek-Majdan, która do dziś cierpliwie i stanowczo dementuje plotki o wieku).

Grayson Aleksander - synek Kingi Korty

Dzięki swojej internetowej aktywności, Korta stała się bohaterką dla wielu kobiet starających się o dziecko po 40-stce i zyskała ogromną sympatię fanek. Zagadka wieku Kingi nigdy nie została rozwiązana, ale wbrew hejterom gwiazda bezproblemowo urodziła zdrowego chłopczyka, którego nazwała Grayson Aleksander. Malec przyszedł na świat pod koniec czerwca w luksusowej klinice, a za poród rodzice zapłacili aż 24 tys. dolarów, czyli ok. 90 tysięcy złotych (podobną fortunę prawdopodobnie będzie musiała wydać Joanna Kulig!).

Po okołoporodowych sensacjach Korta zniknęła z mediów na jakiś czas, chroniąc prywatność synka. Grayson Aleksander zawsze był pokazywany tyłem, a jego twarz ostatnim razem widzieliśmy... na zdjęciu USG. Teraz celebrytka wrzuciła aż dwa zdjęcia siedmiomiesięcznego potomka! Pierwsze to rodzinny portret, na którym Korta z mężem podnoszą chłopca, jak następcę tronu w "Królu lwie".

Na drugim Grayson jest już solo, w kadrze widać tylko ręce taty. Co ciekawe, na fotce oznaczono producenta ręcznie dzierganego sweterka... Czyżby chłopiec miał już własne kontrakty reklamowe? :O

Kim jest mąż Kingi Korty?

W komentarzach pod powyższymi zdjęciami dominują dwa wątki: zachwyty nad chłopcem i porównania do taty. Właściwie wszystkie wpisy są do siebie podobne:

Jaki słodziak :) Cudowny maluszek

Skóra zdarta z taty

Czysty tatuś :) śliczny bobas

O Boziu jaki on cudny...

Kim jest tatuś, do którego Grayson jest tak podobny? Zakochani poznali się przeszło 5 lat temu podczas wyjazdu do Tajlandii. Chet Saguyod nie jest jednak Tajem, a Filipińczykiem mieszkającym w Stanach. Choć dla miłości był gotowy zamieszkać w Krakowie, ostatecznie to Kinga przeniosła się do Kalifornii. Byłej modelce długo zajęło pogodzenie się z różnicami kulturowymi:

Polki są niezależne, mamy dużo do powiedzenia, lubimy rozstawiać mężczyzn po kątach. W związku to my „nosimy spodnie”, a mój mąż nie był do tego przyzwyczajony. Nie pozwalał sobie na to. To typowy macho. Mówiłam jedno, on drugie - mówiła w wywiadzie dla magazynu "Viva!".

Chet jest oczywiście bardzo zamożny -  w końcu program "Żony Hollywood" nie pokazywał żon przedstawicieli klasy średniej! Jak dorobił się majątku?

Mój mąż prowadzi kilka firm. Jego biznesy związane są z produkcją stali oraz ich importem i eksportem. Jest prezesem i filantropem, od lat udziela się w organizacjach charytatywnych - tlumaczyła Korta w "Vivie".

Dziś małżonkowie starają się o kolejne dziecko, choć mają świadomość, że nie będzie łatwo. Jak ujawnili w "Dzień Dobry TVN", Grayson Aleksander przyszedł na świat dzięki metodzi in vitro.

Gratulujemy parze ślicznego malucha i kibicujemy dalszym staraniom!

Zdj. główne: Instagram @kingakorta

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 18:38

Zobacz także

Nasze propozycje