Poprzedni artykuł: Małgorzata Socha jest w ciąży! Potwierdziła, że spodziewa się trzecieg... Następny artykuł: Zdjęcie ciężarnej Magdy Mołek wywołało dyskusję. Dziennikarka naraża z...

Klara Lewandowska w uroczym sweterku z sieciówki. Jego cena to jedyne...

Czasem sukienka Burberry, a czasem sweterek z sieciówki. Zobaczcie, gdzie tym razem Anna Lewandowska kupiła ubrania dla Klary.

Kiedy Anna Lewandowska pojawia się w stylizacji z sieciówki, ta od razu się wyprzedaje. Wiele wskazuje na to, że jej córka także będzie nową ikoną stylu. Na razie rzecz jasna za jej stylizacje odpowiada mama:) Kiedy wybrała dla niej uroczy dresik w arbuzy, od razu pojawiły się setki jego amatorek. Tym razem oczy wszystkich skupiły się na uroczym sweterku dziewczynki.

Polecamy:  Wcale nie plecak, ani nie torebka. Poznajcie ulubiony wiosenny dodatek gwiazd

Klara Lewandowska w sweterku z sieciówki

Na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym 10-miesięczna Klara stoi na targu, gdzie wybiera z mamą zdrowe owoce. Mała ubrana jest w uroczy, żółty sweterek w chmurki. Okazuje się, że pochodzi on z najnowszej kolekcji popularnej sieciówki - Zary. Oprócz tego, że jest w modnym kolorze, to jeszcze kusi swoją ceną. Kosztuje on bowiem 79,90 zł!

Polecamy:  Kożuchowska i Steczkowska w takich samych kozakach! To nie luksusowa marka, a... DeeZee

sweter w chmury zara

Jak wam się podoba sweterek Klary? Chciałybyście podobny w wersji na dorosłych?:)

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram/Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2019, 14:14

Zobacz także

Nasze propozycje