Poprzedni artykuł: Tych bezwzględnych zasad musi przestrzegać niania dzieci Kate i Willia... Następny artykuł: Marina Łuczenko pokazała niepublikowaną sesję brzuszkową. 'Tu mieszkał...

Ten filmik z pokazu mody plażowej stał się wiralem. Wszystko przez karmiącą matkę...

Dziecko, , tagi: karmienie piersią
Dodatkowe kilogramy na wybiegu modowym chyba nikogo już nie szokują. A karmienie piersią? Niedawny pokaz mody zorganizowany przez "Sports Illustrated" wielu uzna za żenujący pościg za sensacją.

W weekend magazyn "Sports Illustrated" zorganizował pokaz mody plażowej. Jednak, ku zaskoczeniu i pewnie też rozczarowaniu wielu, na modowym wybiegu nie można było obejrzeć idealnych kształtów modelek znanych z legendarnych już okładek tego czasopisma. Zamiast Kate Upton, Bar Refaeli czy Lily Aldridge kostiumy kąpielowe prezentowały zwykłe kobiety - zwyciężczynie ogólnokrajowych castingów, które bardziej niż piękną sylwetką, wyróżniały się ciekawym usposobieniem.

Jedną z 16 "modelek" była Mara Martin, która na wybieg "Sports Illustrated" wkroczyła... z dzieckiem u piersi.

Zobacz także: Polska gwiazda pokazała, jak karmi piersią

Karmiąca modelka na wybiegu

Mara Martin kiedyś była modelką z idealnym ciałem. Ale narodziny pierwszego dziecka zmieniły nie tylko jej życie, ale też sylwetkę. Po pięknej figurze zostały tylko wspomnienia i mnóstwo zdjęć opublikowanych na Instagramie młodej mamy.

Wiele kobiet źle znosi zmiany, jakie zachodzą w ich ciele w trakcie ciąży. Mara postanowiła udowodnić, że dodatkowe kilogramy nie odebrały jej radości życia i nie przeszkodziły w cieszeniu się upragnionym macierzyństwem. Nie tylko weszła na wybieg w skąpym złotym bikini, odsłaniającym jej pełne biodra, uda i pośladki. Martin prezentowała kostium, równocześnie karmiąc piersią swoją 5-miesięczną córeczkę, Arię.

Filmik, na którym uwieczniono ten moment na Instagramie został wyświetlony ponad 350 tysięcy razy. Chociaż znaleźli się tacy, których widok karmiącej piersią kobiety oburzył, komentarze zamieszczone pod wideo w większości są entuzjastyczne. Internauci docenili urodę i odwagę Mary Martin.

Zobacz także: Wszystko, co powinnaś wiedzieć o karmieniu piersią. Poznaj zdanie eksperta!

My do tych pochwał się przyłączamy. A wy co myślicie o modelce karmiącej dziecko piersią na wybiegu - to piękny widok czy przesada?

zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 stycznia 2019, 15:49

Zobacz także

Nasze propozycje