Poprzedni artykuł: Izabela Janachowska zdradziła, jak nazwie swoje dziecko. Dziwacznie? Następny artykuł: Agnieszka Kaczorowska poznała płeć dziecka! Zdradziła też szczegóły co...

Kobiety zaczęły umieszczać na Instagramie zdjęcia... z laktatorem przy piersi. Naśladują znaną aktorkę

Internautki odtwarzają słynne już zdjęcie hollywoodzkiej aktorki. Wystylizowane jak Rachel McAdams w magazynie "Girls Girls Girls" pozują z laktatorami.

Na Instagramie pojawia się coraz więcej dość zaskakujących zdjęć. Widać na nim świeżo upieczone mamy z przyssanymi do częściowo odsłoniętych piersi laktatorami. I to nie koniec! Kobiety są mocno umalowane i wystylizowane, jakby wybierały się na czerwony dywan lub brały udział w sesji zdjęciowej dla magazynu modowego. Okazuje się, że ich fotki są mniej lub bardziej udanymi próbami odtworzenia zdjęcia, które zrobiono trochę przez przypadek znanej aktorce Rachel McAdams.

Zobacz także: Kat Von D przyznała się do kłopotów z karmieniem piersią i... została zaatakowana przez internautki!

Kobiety odtwarzają słynną fotkę z laktatorem

Zdjęcie Rachel McAdams powstało przy okazji sesji zdjęciowej dla magazynu "Girls Girls Girls". McAdams - aktorka znana między innymi z takich kinowych hitów jak "Pamiętnik" czy "Sherlock Holmes" - wykorzystała przerwę w zdjęciach, żeby odciągnąć pokarm. Autorka fotki, fotografka Claire Rothstein, twierdzi, że sama Rachel zaproponowała zrobienie jej zdjęcia w trakcie tej - według wielu - "wstydliwej czynności".

Kiedy Rothstein opublikowała je na swoim Instagramie, o całej sprawie zrobiło się głośno. Ubrana w zestaw od Bulgari i Versace, Rachel McAdams odciągająca pokarm stała się symbolem nowoczesnej kobiecości, która wymaga łączenia pracy zawodowej z macierzyństwem, a odciąganie pokarmu czy karmienie piersią wprowadza do przestrzeni publicznej. Kobiety na całym świecie wciąż muszą walczyć o to, żeby te zupełnie normalne i konieczne czynności przestały być czymś krępującym, nieestetycznym czy wręcz obrzydliwym.

Zobacz także: Ten filmik z pokazu mody plażowej stał się wiralem. Wszystko przez karmiącą matkę...

Jeśli chcecie zobaczyć, jak użytkowniczki Instagrama odtworzyły zdjęcie McAdams, zajrzyjcie do naszej galerii.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 18:50

Zobacz także

Nasze propozycje