Poprzedni artykuł: Sposób na ciemieniuchę- "Olejuszka" Skarbu Matki Następny artykuł: Jak wybrać wózek dla dziecka? Sprawdź propozycje firmy X-lander!

Nowa kolekcja Junior marki 4F wiosna/lato 2015! Sport staje się dziecinnie prosty!

Firma 4F wypuściła nową kolekcję dziecięcą wiosna/lato 2015. Sprawdź jakie propozycje przygotowała dla dzieci. Niech moda stanie się dziecinnie prosta!
4F kolekcja dziecięca wiosnalato 2015

Nowa kolekcja 4F dla dzieci

Stanowi interpretację trendów w modzie i sporcie na język dziecięcy. Z jednej strony żywe kolory, z drugiej etniczne wzory i duża porcja melanżowych struktur. To wszystko sprawia, że nowa kolekcja jest energetyczna i różnorodna. Wybór odzieży został przygotowany z myślą o dzieciach powyżej 8. roku życia.

4F kolekcja dziecięca wiosnalato 2015

4F dla chłopców

Przygotowano bluzy i koszulki w aplikacje zwierzęce i sloganowe nadruki nawołujące do aktywności sportowej oraz szorty, spodnie dresowe. Softshelle i wiatrówki, wykonane z oddychających i wodoodpornych materiałów z membranami technicznymi, zapewnią ochronę podczas niepogody. Całość łączy spójna paleta barw czerwieni, zieleni i granatu, stonowana gdzie nie gdzie grafitową czernią i szarym melanżem.

4F kolekcja dziecięca wiosnalato 2015

4F dla dziewczynek

Pełna jest modnych miętowych i koralowych odcieni oraz błękitu, różu i szmaragdu. Nowością jest wykorzystanie etnicznych wzorów, zarówno w lekkich kurtkach, jak i na koszulkach, a nawet sukienkach. Taka interpretacja stylistyki etnicznej koresponduje z denimem szortów i sukienek.

4F kolekcja dziecięca wiosnalato 2015

Co wyróżnia kolekcję Junior 4F?

Ważnym elementem, wyróżniającym kolekcję Junior, jest dbałość o funkcjonalność i zapewnienie bezpieczeństwa. W ubraniach nie znajdziemy sznurków do regulacji, a jedynie kryte szwy i zamki, natomiast kaptury są odpinane za pomocą napów. Bluzy i kurtki posiadają odblaskowe logotypy, co zwiększa widoczność na drodze. Wszystkie parametry materiałów odpowiadają tym, zastosowanym w odzieży technicznej dla dorosłych. Dotyczy to zwłaszcza ubrań wierzchnich, wykonanych z wodoodpornych i oddychających tkanin. To wszystko sprawa, że kolekcja Junior 4F zasłużyła na europejski znak - „bezpieczna odzież dla dzieci”.

Dowiedz się jak ubrać dziecko do przedszkola, oraz jakie ciuchy sprawdzą się latem, sprawdź też co firma 4F przygotowała dla dorosłych.

Sprawdź także: Sprzęt sportowy i turystyczny dla dziec i młodzieży

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 15:45

Zobacz także

Nasze propozycje