Poprzedni artykuł: Córka Agnieszki Kaczorowskiej na takiej samej diecie jak synek księżne... Następny artykuł: Agnieszka Kaczorowska zaatakowana przez fanki: "Nie masz pojęcia o pra...

Koniec dramatu Weroniki Marczuk! Urodziła zdrową córeczkę

Dziecko, , tagi: ciąża, dzieci gwiazd
Weronika Marczuk przez wiele lat pragnęła mieć dziecko. Niestety, jej starania kończyły się dramatycznie... W końcu 48-latce udało się zajść w ciążę i urodzić zdrową córeczkę!

Weronika Marczuk już urodziła! Zaledwie kilka tygodni temu media obiegła informacja, że gwiazda jest w zaawansowanej ciąży. 48-latka zdradziła wtedy, że w przeszłości wielokrotnie poroniła. Z  partnerem, z którym jest od 7 lat, bezowocnie starała się o dziecko aż do zeszłego roku. 

Weronika Marczuk urodziła pierwsze dziecko

Pierwsze dziecko Weroniki Marczuk i jej partnera (Weronika nie chce go wprowadzać do świata show-biznesu) urodziło w piątek, 17 stycznia. Weronika od początku, gdy wyszło na jaw, że jest w ciąży, nie ukrywała, że korzystała z metody zapłodnienia in vitro. 

Nie będę ukrywać, że dziecko było poczęte w inny sposób, czyli dzięki in vitro - powiedziała w wywiadzie w Dzień Dobry TVN.

W wywiadzie dla serwisu edziecko Marczuk przyznała, że jej starania o dziecko były dramatyczne:

Piszę książkę dla osób, które mają trudności z zachodzeniem w ciążę albo nie radzą sobie ze stratą dziecka. Ja zachodziłam w ciążę, ale miałam problemy z ich donoszeniem. Pochowałam dwoje dzieci. To jest strasznie trudny temat i wiem, że w takich momentach wiele kobiet i mężczyzn czuje się bezradnych. Potrzebują wsparcia. Jedni podnoszą się po tym, a inni nie.

Weronika Marczuk przyznała, że tragiczne chwile przetrwała dzieki lekarzowi:

Po stracie dzieci, gdy byłam w szoku, jeszcze w szpitalu uratował mnie psychicznie lekarz. Starszy człowiek, który wziął mnie na godzinną rozmowę w gabinecie. Trzymając za rękę mówił, że oddał życie, żeby pomagać kobietom zachodzić w ciążę, rodzić dzieci, uszczęśliwiać te rodziny.

Jak ma na imię córka Weroniki Marczuk?

Weronika w zaawansowanej ciąży wyglądała wspaniale, przyznała jednak, że nie od początku tak było. Przez pierwsze miesiące czuła się źle, a widmo poprzednich ciąż z pewnością nie ułatwiało jej oczekiwania na poród. Marczuk w trakcie ciąży wróciła na stałe do Polski (początkowo przebywała w rodzinnej Ukrainie) i do niemal ostatnich dni przed porodem pracowała. 

Dziecko było dla Weroniki Marczuk jednym z największych marzeń, które właśnie się spełniło. Weronika pochwaliła się już uroczym zdjęciem na Instagramie, na którym widzimy ją trzymającą w objęciach wyczekaną córeczkę. W jednym z warszawskim szpitali urodziła zdrową, ponad 3000 gramową dziewczynkę. Rodzice zdecydowali się dać jej na imię Anna. 

Weronika Marczuk dodała, że jej córeczka od pierwszych dni ma ogromny apetyt, a całe jej dotychczasowe życie przed urodzeniem Ani było jedynie przygotowaniem na przyjście jej na świat.

Gratulujemy szczęśliwej mamie! 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 lutego 2020, 11:20

Nasze propozycje