Poprzedni artykuł: Poronienia oznaką problemów z płodnością? Następny artykuł: Sprawdź, czy wygrałaś 1 z 15 laktatorów Philips Avent!

Konkurs: opisz swój wymarzony szpital na poród i wygraj zestawy nagród!

Dziecko, , tagi: poród, konkurs, medicover
Poród to wyjątkowe wydarzenie w życiu kobiety, dlatego powinien przebiegać w wyjątkowym miejscu – komfortowym i bezpiecznym. Jak powinien wyglądać idealny szpital położniczy? Opisz go i wygraj zestawy nagród.

Czego oczekujesz od położnej? Co oznacza dla Ciebie komfort – tylko wnętrza i wyposażenie czy również poczucie bezpieczeństwa i możliwość decydowania? Czym powinien wyróżniać się szpital, który wybierzesz do porodu? Rozwiąż prosty quiz dotyczący Szpitala Medicover, opisz co powinna zapewniać wymarzona placówka, w której chciałabyś rodzić, i weź udział
w konkursie.

Nagrody:

3 x zestaw dla przyszłych mam. W skład 1 zestawu wchodzą:

  • przytulanka króliczek - pierwszy przyjaciel twojego maluszka; zawsze gotowy dawać mu wsparcie, koić do snu i rozweselać;
  • bawełniano-pluszowy, dwustronny kocyk idealny do wózka.

Pytania konkursowe:

Sprostać oczekiwaniom przyszłych mam

Poród to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej kobiety. Wiele z nas podkreśla, że w tych intymnych chwilach chciałoby czuć się komfortowo i bezpiecznie. Sprawdzamy, czy szpital dysponuje wygodnymi pokojami, jednak decyzji o tym, gdzie urodzić dziecko nie podejmuje się wyłącznie w oparciu o kolor ścian czy jakość mebli w pokoju. Komfort to przede wszystkim bezpieczeństwo medyczne – doświadczona kadra i nowoczesny sprzęt. Tym właśnie wyróżnia się Szpital Medicover, posiadający II stopień referencyjności. Oznacza to, że  znajduje się w nim Oddziału Intensywnej Terapii Noworodka wyposażony
w specjalistyczny sprzęt najnowszej generacji, niezbędny do ratowania noworodków w stanie bezpośredniego zagrożenia życia. Oddział Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka (ONIT) znajduje się na tym samym piętrze, co Oddział Położniczy, dzięki czemu mama może w każdej chwili odwiedzać swoje maleństwo – być stale blisko. Najmłodsze dzieci przyszły w tym szpitalu na świat w 25 tygodniu ciąży – ta placówka  jest bowiem doskonale przygotowana do leczenia wcześniaków, noworodków z problemami oraz kobiet w zagrożonej ciąży.

Komfort to także możliwość decydowania o sobie – w Szpitalu Medicover sama decydujesz, w jaki sposób urodzisz i będziesz karmić swoje dziecko. Możesz wybrać poród w towarzystwie partnera lub innej bliskiej osoby, która będzie przy Tobie przez cały czas. Podczas porodu będziesz pod opieką wybranych przez Ciebie specjalistów – wybranego lekarza ginekologa oraz położnej. W przypadku podania znieczulenia dołączy do nich anestezjolog.

Poród nie jest przyspieszany oksytocyną, jeśli nie jest to konieczne, a już od momentu narodzin możesz mieć dziecko cały czas przy sobie – wszystkie badania mogą się odbywać w Twojej obecności. Poród jest ogromnym wysiłkiem dla organizmu, dlatego jeśli będziesz potrzebować odpoczynku, możesz liczyć na pomoc i przejęcie opieki nad maleństwem.

Wyjątkowy poród dostępny dla wszystkich kobiet

Od początku działalności w warszawskim Szpitalu Medicover przyszło na świat ponad 4000 dzieci. W porównaniu z innymi prywatnymi placówkami (a niekiedy również dodatkowymi usługami w placówkach państwowych) Szpital Medicover oferuje przejrzysty cennik. Podany koszt obejmuje cały zakres usług, nie musisz bać się ukrytych opłat – takich nie ma, a ponadto możesz skorzystać z wygodnej płatności ratalnej. Dzięki temu poród w naprawdę komfortowych i bezpiecznych warunkach staje się dostępny dla szerszego grona przyszłych mam.

Dla wszystkich mam, które do końca marca 2016 zdecydują się na poród w Szpitalu Medicover, przygotowano ofertę specjalną. W razie potrzeby, szpital gwarantuje 3 doby pobytu w Oddziale Neonatologii w przypadku stwierdzonej nasilonej żółtaczki okresu noworodkowego.

Dowiedz się więcej o pobycie i ofercie, kontaktując się ze Szpitalem Medicover -  tel: 500 900 900 lub przez stronę: http://porody.medicover.pl/3-doby-gratis/ 

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje