Poprzedni artykuł: Zabierz dziecko do muzeum! #rockthatmuseumkid Następny artykuł: Niezwykłe maski i przebrania dla dzieci

20 wyjątkowych strojów dla dzieci na Halloween!

Przygotowaliśmy dla Was przegląd wyjątkowych strojów dla dzieci na Halloween. Zobacz 20 strasznych, pięknych i zabawnych kostiumów halloween'owych!

Kostiumy na Halloween 

W internecie i na wystawach sklepowych zagościły dynie, pająki i zielone paluchy. W pierwszym, lepszym sklepie można kupić gotowe przebrania dla najmłodszych. Do tej pory kostiumy na Halloween kojarzyły się z duszkami, złowrogimi mumiami czy wampirami, coraz częściej jednak zabawa ta ma charakter zwykłej maskarady.  

Stroje na Halloween

31go października na ulicach zobaczymy już nie tylko czarownice, zombie czy złowrogie zjawy, ale też bohaterów bajek, zwierzątka czy małe gwiazdy.  

Stroje na Halloween

Jednak kilka elementów pozostaje niezmiennych, wszechobecne dynie, nietoperze i specyficzna atmosfera grozy towarzysząca tej zabawie!  

Stroje na Halloween

Halloween'owe DIY 

Jeśli zależy Ci na tym, żeby halloween'owa kreacja Twojego dziecka była unikalna zrób ją samodzielnie w domu! Pracę zacznij od przejrzenia inspiracji, kilka znajdziesz w naszej galerii. Następnie postaraj się wykorzystać materiały, które masz w domu, stare ubrania, biżuterię czy ozdoby. Aby efekt końcowy był zachwycający pomaluj maluszkowi buźkę przeznaczonymi do tego farbami. 

Stroje na Halloween

Zwolenników przebierania się na Halloween jest zapewne tylu, co przeciwników. Sytuacja między jednymi a drugimi jest dość napięta, ale jej rozwiązanie wydaje się być proste. Osoby, które nie mają ochoty na maskaradę, mogą zwyczajnie zrezygnować z zabawy.

Jakie kostiumy przygotowaliście dla swoich dzieci?

Zdjęcia: pinterest.com, fotolia.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 07:02

Zobacz także

Nasze propozycje