Poprzedni artykuł: Natalia Siwiec pozwala córce na dość ryzykowne zachowanie. To jest zab... Następny artykuł: Joanna Krupa zaatakowana przez instamatki! Modelce zarzucono "wygodnic...

Książę George był niemiły dla siostry... Rodzice musieli interweniować

Dziecko,
,
, tagi: książę Jerzy, księżniczka Charlotte
Waśnie między rodzeństwem to normalna sprawa. Książę George nie powinien jednak w ten sposób mówić do siostry...

Wiele osób uważa księcia George'a za urwisa. Nic dziwnego, skoro na swoją mamę mówi "pierdoła" i w dodatku żartuje sobie z obcych kobiet. Nie bez powodu doczekał się nieco zabawnego, ale za to bardzo pasującego do niego przezwiska. Wygląda jednak na to, że nie wyciągnął wiele wniosków z lekcji manier... Ostatnio powiedział do siostry coś, czego nie powinien.

Książę George wyśmiewa księżniczkę Charlotte?

Rezolutny książę Jerzy jest wielkim fanem piłki nożnej i uwielbia kopać futbolówkę do bramki. Księżniczka Charlotte z kolei to mała łobuziara, która jest bardzo otwarta, ale też śmiała - często to ona rządzi nieco nieśmiałym Georgem. Tym razem jednak całkowicie oddała prowadzenie zabawy bratu i stanęła na bramce.

O całej sytuacji, która nastąpiła później, opowiedziała Olivia, laureatka nagrody Diany. Ma 14 lat i promuje równouprawnienie w piłce nożnej. 

Kiedy rozmawiałam z księciem Williamem, powiedział mi, że kiedy gra w piłkę nożną z Georgem i Charlotte i jego córka stoi na bramce, George mówi do niej: Charlotte jestem lepszy od ciebie – zdradziła Olivia.

W obronie córki stanął oczywiście książę William, który tak samo jak jego żona, stara się wychować dzieci na dobrych i życzliwych ludzi. Wpajanie takich zasad od małego jest bardzo ważne. Co powiedział?

George, Charlotte może być tak dobra jak ty – powiedział książę William do syna.

Mały kryzys został bardzo szybko zażegnany :). Skąd u Charlotte i Geroge'a wzięła się w ogóle miłość do piłki nożnej

Mało kto o tym wie, ale książę William pełni funkcję prezesa angielskiego Związku Piłki Nożnej. W związku z tym chętnie bierze udział w sportowych wydarzeniach. Dzieci następcy tronu Wielkiej Brytanii również przepadają za tą dyscypliną. Podobno oboje mają całkiem spore zadatki na zawodowców. W końcu pewne rzeczy ma się po prostu we krwi :). 

Zdjęcie główne: Instagram.com/kensingtonroyal

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

12 grudnia 2019, 22:20

Nasze propozycje