Poprzedni artykuł: Jak wygląda 17-letni syn Natalii Kukulskiej? Jan też zostanie muzykiem... Następny artykuł: Klara Lewandowska w uroczym dresiku w arbuzy. Wiemy, ile kosztuje

Mały książę Jerzy ma dość etykiety? Nie chce już nosić tej rzeczy!

Życie na dworze królewskim bywa wymagające dla dorosłych, a co dopiero dla dzieci. Media donoszą, że książę Jerzy rozpoczął... bunt!

Czy mały książę Jerzy zaczął się buntować? Pierworodny syn Kate i Williama ma już podobno dosyć ograniczeń, jakie nakłada na niego fakt przynależności do rodziny królewskiej. Poszło o... szorty!

Książę Jerzy nie chce nosić szortów?

Niedawna wizyta rodziny książęcej w Polsce sprowokowała liczne dyskusje na temat stylu życia i wizerunku Kate, Williama oraz ich latorośli. Choć największe zainteresowanie jak zawsze wzbudziły stylizacje księżnej, dużą uwagę przyciągały też dzieci - zwłaszcza mały Jerzy. Książę, który niedawno skończył cztery lata, podobno coraz częściej wyraża własne poglądy w różnych kwestiach - niekoniecznie ku radości rodziców. Jak donoszą zagraniczne media, chłopiec ma ostatnio dość noszenia ubrań zgodnych z tradycją i etykietą.

Przyczyną problemów mają być szorty, które Jerzy ma na sobie podczas wszystkich oficjalnych okazji, niezależnie od pory roku. Krótkie spodenki tradycyjnym ubiorem małych chłopców wywodzących się z arystokratycznych rodzin, jednak ten zwyczaj najwyraźniej zaczął ciążyć księciu. Jak donosi magazyn National Enquirer, Jerzy jest zmęczony faktem, że nie może się ubierać jak inni chłopcy. Według informatora, niedawno "krzyczał, że szorty są głupie i chce wyglądać jak ojciec".

Cóż, choć trudno winić czterolatka o brak zrozumienia dla dziwnych i często skostniałych - nawet dla wielu dorosłych - zasad obowiązujących w wyższych sferach, obawiamy się, że w tym wypadku książę raczej będzie zmuszony podporządkować się tradycji. Choć Kate i William starają się zapewniać dzieciom jak najnormalniejsze dzieciństwo, członkowie rodziny królewskiej często po prostu muszą iść na pewne ustępstwa. Choćby w kwestii ubioru...

Zobacz też: Melania Trump inspiruje się stylizacjami Kate Middleton?

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lutego 2019, 23:55

Zobacz także

Nasze propozycje