Poprzedni artykuł: Meghan i Harry pokazali nowe zdjęcie syna Następny artykuł: Marina pokazała zdjęcia po porodzie! Przepiękna pamiątka

Książę William dodał zdjęcie z okazji Dnia Ojca. Internauci są oburzeni

Wystarczyło jedno zdjęcie, by na księcia Williama spadła fala krytyki. Naprawdę zachował się niestosownie wobec swoich dzieci?

Choć w Polce Dzień Ojca jeszcze przed nami, to brytyjscy ojcowie celebrowali swoje święto w ubiegłym tygodniu. Z tej okazji książę William, podobnie jak inni członkowie rodziny królewskiej, podzielił się z fanami rodzinnym zdjęciem upamiętniającym tę okazję. Nie poszedł jednak w ślady swojego młodszego brata, który opublikował wzruszający portret swojego nowo narodzonego synka, lecz zdecydował się na publikację dwóch zdjęć na których widzimy najmłodszego syna Williama oraz księcia Karola. To właśnie to pierwsze z udziałem małego Louisa najbardziej oburzyło internautów zarzucających Williamowi niestosowne zachowanie. Co tak bardzo ich rozwścieczyło?

Książę William faworyzuje Louisa?                                                             

Na opublikowanym na Instagramie zdjęciu widzimy małego Louisa bujającego się na huśtawce w towarzystwie taty. Jednak ta sielankowa fotografia pomimo pięknej scenerii i widocznego uczucia pomiędzy ojcem, a synem bardzo nie spodobała się fanom rodziny królewskiej.

Internauci od razu wytknęli Williamowi faworyzowanie najmłodszego dziecka dopytując, dlaczego w tam ważnym dniu jak Dzień Ojca pomija dwójkę swoich starszych dzieci, które zasługują na taką samą uwagę swojego taty.

Nie zgadzam się na taki wybór fotografii. Gdzie jest Charlotte i George?  - pisze jeden z fanów?

Ma troje pięknych dzieci, więc nie rozumiem, dlaczego pokazał tylko Louisa – dodaje inny.

Faworyzowanie jednego dziecka. Gdzie pozostałe? – dopytuje kolejny.

Niektórzy również słusznie zauważyli, że William pominął także księżną Kate i jej ojca, który tego dnia też obchodził swoje święto. Jak na razie rodzina królewska nie odpowiedziała na zarzuty internautów.

Myślicie, że działanie Williama było zamierzone, a może nieświadomie popełnił tę wpadkę?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

5 sierpnia 2020, 01:07

Nasze propozycje