Poprzedni artykuł: Izabela Janachowska zdradziła, jak nazwała swojego synka Następny artykuł: Książę William dodał zdjęcie z okazji Dnia Ojca. Internauci są oburzen...

Meghan i Harry pokazali nowe zdjęcie syna

Piękne zdjęcie małego Archie'go zostało opublikowane na oficjalnym koncie księstwa Sussex na Instagramie z wyjątkowego powodu. Patrząc na nie, trudno się nie wzruszyć...

Odkąd przyszedł na świat, syn księcia Harry'ego i Meghan Markle wzbudza mnóstwo emocji. Fani książęcej pary nie mieli jak dotąd zbyt wielu okazji, żeby przyjrzeć się najmłodszemu prawnukowi królowej Elżbiety. Nikogo więc nie powinna dziwić histeryczna reakcja na zdjęcie malucha, które niedawno opublikowali na swoim oficjalnym Instagramie książę i księżna Sussex. Wzruszające zdjęcie Archie'ego Harrisona Mountbatten-Windsora polubiło grubo ponad 2 miliony internautów. Wcale im się nie dziwimy, bo dawno nie widzieliśmy niczego równie słodkiego!

Zobacz także: Brytyjczycy są oburzeni sposobem, w jaki Meghan Markle przestawiła światu swojego syna. Co zrobiła nie tak?

Nowe zdjęcie dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego

Na opublikowanej na Instagramie fotce widać malutkiego Archie'ego w objęciach taty. Maluszek patrzy prosto w obiektyw aparatu (obstawiamy, że trzymanego przez jego mamę - Meghan Markle), równocześnie ściskając malutkimi paluszkami palec księcia Harry'ego. Zdjęcie pojawiło się na Instagramie z okazji Dnia Ojca - święta obchodzonego w Wielkiej Brytanii w trzecią niedzielę czerwca. W opisie zamieszczonym przy zdjęciu, czytamy:

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca! I  życzymy bardzo wyjątkowego pierwszego Dnia Ojca księciu Sussex!

Kolejnym ważnym wydarzaniem, z którym zbiegła się publikacja zdjęcia Archie'ego jest zapowiedź jego chrzcin. Według gazety "The Sunday Times" chłopczyk zostanie ochrzczony na początku lipca w tej samej kaplicy, w której trochę ponad rok wcześniej pobrali się jego rodzice. W tym samym artykule dziennikarka specjalizująca się w tematyce związanej z rodziną królewską zapowiedziała, że królowa Elżbieta nie weźmie udziału w chrzcinach najmłodszego prawnuka. Podobno sędziwa monarchini ma już na ten dzień inne plany. Królowa nie była też obecna na chrzcinach Louisa - syna księcia Williama i Kate Middleton.

Zobacz także: Smutna prawda o dziecku Meghan wyszła na jaw. Księżna nie ma do niego praw...

Nas nowe zdjęcie małego Archie'go rozczuliła. A co wy myślicie o tej fotce?

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

5 sierpnia 2020, 00:45

Nasze propozycje